Тепло повертається до лікарень та дитячих садочків нашого міста

2017-10-09

ТЕПЛО ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО ЛІКАРЕНЬ ТА ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ НАШОГО МІСТА

Полтава стоїть на порозі опалювального сезону, адже ранки стають усе прохолоднішими, хоча вдень іще доволі тепло. Провісниками масового ввімкнення котелень, як завжди, є заклади соціальної сфери, котрі традиційно отримують тепло першими.

Відучора до дитячих садочків та лікарень, де наявна така технічна можливість, почало надходити перше цієї осені тепло. Так, на сьогодні затишніше вже стало в 94% дошкільних навчальних закладів і 40% лікувальних установ. Приводом для ввімкнення опалення став лист від виконавчого комітету Полтавської міської ради з проханням розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років в об’єктах соціально-культурного призначення.

Фактично цей процес стартував іще минулого тижня, коли до підприємства почали надходити поодинокі звернення про дострокове ввімкнення опалення. Тож першими цієї осені тепло отримали три полтавські лікарні: Територіальне медичне об’єднання МВС України в Полтавській області по вул. С. Петлюри, 64; обласний протитуберкульозний диспансер по вул. Короленка, 3 та інфекційна лікарня по Першотравневому проспекту, 22. 

Щодо шкіл нашого міста, то поки що температурний режим у навчальних класах дозволяє більшості з них не поспішати вмикати опалення. Проте до освітніх закладів із цілодобовим перебуванням вихованців тепло вже надійшло. 

Стосовно ж житлового фонду, то на сьогодні звернень від полтавців щодо необхідності ввімкнення опалення підприємство практично не отримує. Нагадаємо, що рішення про початок опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування, коли середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох днів поспіль не перевищує +8°С. Аналіз погодних умов кількох останніх днів свідчить, що середньодобова температура не опускалася нижче за +10°С. Тож підстави для розгляду питання про ввімкнення опалення у житлових будинках міста відсутні.

Цими останніми погожими днями підприємство звертається до своїх споживачів: подбайте про те, щоб з увімкненням опалення тепло залишалося в ваших оселях, перевірте підвальні та горішні приміщення будинків, пересвідчіться, що внутрішньобудинкові мережі здатні без втрат донести тепло до ваших квартир. 

Прес-служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31