Старт опалювального сезону у Полтаві пройшов без позаштатних ситуацій

2017-10-26
 

СТАРТ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ У ПОЛТАВІ ПРОЙШОВ БЕЗ ПОЗАШТАТНИХ СИТУАЦІЙ

75% котелень міста розпочали свою роботу вже у перший день запуску тепла, 20 жовтня. Решту підключили наступного дня, у суботу.


Ця котельня по вулиці Європейській, 92 з 2011 року, коли відбулася її повна реконструкція, працює у повністю автоматизованому режимі — без необхідності постійного перебування обслуговуючого персоналу. Майже тиждень тому вона розпочала свій сьомий від моменту реконструкції опалювальний сезон.

Вадим Маленко, майстер четвертого теплового району у м. Полтаві
— Котельня була включена вчасно — 20.10.2017 року. Подано споживачам опалення. Скарг немає. Обслуговує 17 об'єктів. З них — Комерційний технікум та дитячий садок на Квітковому, 3.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради цьогорічний опалювальний сезон розпочався з п’ятниці, 20 жовтня. І хоча середньодобова температура зовнішнього повітря була вищою за +8 градусів, за прогнозом синоптиків, вже у суботу і неділю очікувалося різке похолодання.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Переважна більшість, а це — 75% котелень, були включені у перший день, тобто, в п'ятницю. У суботу майже всі служби підприємства працювали, незважаючи на те, що це був вихідний, запускали ті котельні, які не пустили в перший день, і займалися пусконалагоджувальними роботами. Вцілому пуск пройшов задовільно, якихось суттєвих аварійних ситуацій не виникало.

Аби цьогорічний опалювальний сезон пройшов без збоїв, полтавські теплоенергетики готувалися заздалегідь: замінювали зношені та потенційно аварійні ділянки теплових мереж, проводили ремонт основного і допоміжного обладнання котелень та інших об’єктів теплового господарства нашого міста, а також встановлювали прилади обліку теплової енергії в житлових будинках. І вже в середині вересня підприємство, кажуть на «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», було повністю готове до ввімкнення опалення.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Станом на сьогоднішній ранок житлові будинки, які не опалювалися з вини підприємства, відсутні. Усі житлові будинки підключені до теплових мереж. Є окремі звернення споживачів, вони в першу чергу стосуються роботи окремих стояків або під'їздів. На такі звернення наші фахівці реагують швидко. Спільно з балансоутримувачами будинків виходять на місце, визначають можливі причини, розробляють план заходів, як це можна ліквідувати.

Опалювальний сезон триває і у 4 районних центрах області, які обслуговує підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Котельві, Решетилівці, Машівці та Карлівці. Там також, кажуть полтавські теплоенергетики, котельні підприємства розпочали роботу за графіком та без ускладнень.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31