Старт опалювального сезону у Полтаві пройшов без позаштатних ситуацій

2017-10-26
 

СТАРТ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ У ПОЛТАВІ ПРОЙШОВ БЕЗ ПОЗАШТАТНИХ СИТУАЦІЙ

75% котелень міста розпочали свою роботу вже у перший день запуску тепла, 20 жовтня. Решту підключили наступного дня, у суботу.


Ця котельня по вулиці Європейській, 92 з 2011 року, коли відбулася її повна реконструкція, працює у повністю автоматизованому режимі — без необхідності постійного перебування обслуговуючого персоналу. Майже тиждень тому вона розпочала свій сьомий від моменту реконструкції опалювальний сезон.

Вадим Маленко, майстер четвертого теплового району у м. Полтаві
— Котельня була включена вчасно — 20.10.2017 року. Подано споживачам опалення. Скарг немає. Обслуговує 17 об'єктів. З них — Комерційний технікум та дитячий садок на Квітковому, 3.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради цьогорічний опалювальний сезон розпочався з п’ятниці, 20 жовтня. І хоча середньодобова температура зовнішнього повітря була вищою за +8 градусів, за прогнозом синоптиків, вже у суботу і неділю очікувалося різке похолодання.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Переважна більшість, а це — 75% котелень, були включені у перший день, тобто, в п'ятницю. У суботу майже всі служби підприємства працювали, незважаючи на те, що це був вихідний, запускали ті котельні, які не пустили в перший день, і займалися пусконалагоджувальними роботами. Вцілому пуск пройшов задовільно, якихось суттєвих аварійних ситуацій не виникало.

Аби цьогорічний опалювальний сезон пройшов без збоїв, полтавські теплоенергетики готувалися заздалегідь: замінювали зношені та потенційно аварійні ділянки теплових мереж, проводили ремонт основного і допоміжного обладнання котелень та інших об’єктів теплового господарства нашого міста, а також встановлювали прилади обліку теплової енергії в житлових будинках. І вже в середині вересня підприємство, кажуть на «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», було повністю готове до ввімкнення опалення.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Станом на сьогоднішній ранок житлові будинки, які не опалювалися з вини підприємства, відсутні. Усі житлові будинки підключені до теплових мереж. Є окремі звернення споживачів, вони в першу чергу стосуються роботи окремих стояків або під'їздів. На такі звернення наші фахівці реагують швидко. Спільно з балансоутримувачами будинків виходять на місце, визначають можливі причини, розробляють план заходів, як це можна ліквідувати.

Опалювальний сезон триває і у 4 районних центрах області, які обслуговує підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Котельві, Решетилівці, Машівці та Карлівці. Там також, кажуть полтавські теплоенергетики, котельні підприємства розпочали роботу за графіком та без ускладнень.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31