Вітаємо наших колег — учасників шостого щорічного конкурсу «Молодь року»

2017-12-15
 

ВІТАЄМО НАШИХ КОЛЕГ —
УЧАСНИКІВ ШОСТОГО ЩОРІЧНОГО КОНКУРСУ «МОЛОДЬ РОКУ»

Полтава завжди виділялася серед інших міст України – вишуканою архітектурою, науковими відкриттями, доброзичливою атмосферою на вулицях. Звісно, цю репутацію складають її мешканці своїми справами, досягненнями і взагалі ставленням до життя. Тож уже традицією стало щороку відзначати представників молодого покоління, яке творить сучасну історію міста, долаючи все нові вершини у професійній майстерності.

14 грудня у палаці дозвілля «Листопад» відбулася церемонія нагородження переможців шостого щорічного конкурсу «Молодь року», який незмінно проходив під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая. Конкурсанти змагалися у восьми номінаціях, серед яких – і «Кращий молодий працівник у промисловій галузі міста». Саме в цій номінації ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» представляли провідний інженер газової служби Іван Карамушко і майстер котельні третього теплового району Владислав Сухіна. Беручи участь у конкурсі, Іван Сергійович і Владислав Олександрович ставили собі за мету насамперед мотивувати своїх колег працювати більш ініціативно, творчо і наполегливо, а також показати землякам, як працює одне з життєво необхідних для міста підприємство.


 
ІВАН КАРАМУШКО
Провідний інженер групи наладки, технічного обслуговування та програмування автоматизованих котелень ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»


 
ВЛАДИСЛАВ СУХІНА
Майстер 3-го у м. Полтаві теплового району ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Гідно представивши «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на конкурсі «Молодь року-2017», Іван Карамушко та Владислав Сухіна отримали призи у вигляді квитків на двох осіб на екскурсію до Львова. Ми ж пишаємося своїми працівниками, знаємо, що їхня цілеспрямованість і небайдужість приведуть їх іще не до однієї перемоги, а підтримка і згуртованість колективу допоможуть завжди бути в професійному тонусі.
 


Прес-служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:  

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ

 

 

«Полтаватеплоенерго» оприлюднило графік підготовки теплового господарства для проведення робіт з підготовки до наступного опалювального сезону (список)...

 

КОРИСНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

В доповнення інформації, що відображається в щомісячних рахунках за послуги, обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує інформувати своїх споживачів про обсяги споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення в житловому фонді міста Полтава та...
 

Архiв новин

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30