Як порив трубопроводу опалення, в будинку по вулиці Грушевського, 19, перетворив майстра теплового району на справжнього рятівника?..

2017-12-18
 

ЯК ПОРИВ ТРУБОПРОВОДУ ОПАЛЕННЯ, В БУДИНКУ ПО ВУЛИЦІ ГРУШЕВСЬКОГО, 19, ПЕРЕТВОРИВ МАЙСТРА ТЕПЛОВОГО РАЙОНУ НА СПРАВЖНЬОГО РЯТІВНИКА?..

Як старший майстер Артем БИЛИМ став героєм для мешканців Грушевського, 19? Він просто виконував свою роботу, але для цих бабусь — справжній рятівник.У п’ятиповерхівці прорвало трубопровід опалення. Почало затоплювати підвал і пара підіймалася аж до останнього поверху. Мешканці були в паніці.

Ніна ТИМОШЕНКО, мешканка будинку по Грушевського, 19
«Вода з однієї сторони шурує, пара на всю. Він же ж мальчик наш ненаглядний Артем. Да, я дуже йому вдячна. Він у сапоги і в підвал. Нема і нема, коли у сапоги набрав води повністю, куртка мокра, весь мокрий.»

Бригада теплових майстрів у цей час працювала в сусідньому будинку. Аварію побачили майже відразу. Тому відреагували миттєво — розповідає вже сам Артем.

Артем БИЛИМ, старший майстер 1 теплового району у м. Полтава ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
«Так як ми оперативно перекрили опалення, приблизно через 20 хв, то сильних затоплень по теплоносію не було, але присутні витоки каналізаційних вод. Опалення планується відновити до 16:00.

Насправді ж трубопровід прорвало близько 9-ї ранку. Мешканці, не розуміючи, що у них сталося, викликати спочатку слюсаря з житлово-експлуатаційної дільниці. Не дочекавшись допомоги від нього, отримали її звідки не чекали — адже в цей момент трапилася бригада майстрів тепломереж. Своїх героїв Полтава має знати в обличчя, переконана пані Ніна.

Ніна ТИМОШЕНКО, мешканка будинку по Грушевського, 19
«Ці хлопці такі молодці. Їм дуже треба віддячувати, щоб люди знали, що у нас теж є непогані люди. В Європу ми дійдемо, але тільки з отакими людьми, з іншими — не можемо дійти».

Причина аварії на Грушевського — зношеність труб. Ділянку, що прогнила, аварійники вирізали і замінили на нову. Зараз мешканці вже у теплі й добрі.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Минуло більше місяця від початку опалювального сезону 2017-2018рр., і невдовзі споживачі послуг ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» отримають платіжки за перший повний місяць цього опалювального періоду. Чимало споживачів послуг постійно переймаються питаннями... 
 

КОРИСНО


Постановою Кабінету Міністрів України №633 від 18.08.2017 внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Зокрема:


Архiв новин

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31