Чи стали полтавці платити менше за опалення після встановлення теплового лічильника?

2018-01-11
 

ЧИ СТАЛИ ПОЛТАВЦІ ПЛАТИТИ МЕНШЕ ЗА ОПАЛЕННЯ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОВОГО ЛІЧИЛЬНИКА?

Майже на 10 відсотків менше тепла почали споживати мешканці багатоповерхових житлових будинків, де встановлені теплові лічильники. Такі цифри називають в комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Чи дійсно полтавці стали менше платити за тепло у нашому наступному сюжеті.


Григорій Машковський мешкає в трьохкімнатній квартирі площею 55 квадратних метрів. Розповідає: 2 роки тому в будинку встановили тепловий лічильник, завдяки чому платити за спожите тепло він став менше.

Григорій Машковський, полтавець:
«Записують. Потім ділять. Присилає теплоенерго рахунок. І плотим. Ну от за жовтень  450 гривень. Нормально.»

Олександр Романенко за таку ж площу за тепло платить в 5 разів більше. В його будинку немає приладу теплового обліку.

Олександр Романенко, полтавець:
«Там все плохо на Уютной, 28. Лічильника нема. І насчитуют на порядок дороже. Більше 2 тисяч гривень.»

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
«В середньому нарахування по загально будинковому лічильнику на 12 відсотків менше. Що стосується регулювання. Дійсно у нас було декілька випадків звернень мешканців — одним 18 градусів жарко, а іншим 25 холодно.»

Регулювати тепло у будинку має відповідальна особа, яка пройшла відповідні курси, каже Роман Кашин.

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
«Але необхідно зауважити, що система опалення потребує певної кількості теплової енергії для отримання нормативної температури, яка складає 18 градусів. Якщо робити менше то це призведе до врегулювання системи. В одній квартирі буде 25 градусів, а в кутовій і 16»

В «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» радять: якщо температура на вулиці вище 5 градусів, то краще опалення перекривати повністю.

Нині в Полтаві лічильники тепла встановили у понад тисячі багатоквартирних житлових будинках, це 90 відсотків від їх загальної кількості. Наступного року планують обладнати такими приладами всі багатоповерхівки.


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО