Чи стали полтавці платити менше за опалення після встановлення теплового лічильника?

2018-01-11
 

ЧИ СТАЛИ ПОЛТАВЦІ ПЛАТИТИ МЕНШЕ ЗА ОПАЛЕННЯ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОВОГО ЛІЧИЛЬНИКА?

Майже на 10 відсотків менше тепла почали споживати мешканці багатоповерхових житлових будинків, де встановлені теплові лічильники. Такі цифри називають в комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Чи дійсно полтавці стали менше платити за тепло у нашому наступному сюжеті.


Григорій Машковський мешкає в трьохкімнатній квартирі площею 55 квадратних метрів. Розповідає: 2 роки тому в будинку встановили тепловий лічильник, завдяки чому платити за спожите тепло він став менше.

Григорій Машковський, полтавець:
«Записують. Потім ділять. Присилає теплоенерго рахунок. І плотим. Ну от за жовтень  450 гривень. Нормально.»

Олександр Романенко за таку ж площу за тепло платить в 5 разів більше. В його будинку немає приладу теплового обліку.

Олександр Романенко, полтавець:
«Там все плохо на Уютной, 28. Лічильника нема. І насчитуют на порядок дороже. Більше 2 тисяч гривень.»

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
«В середньому нарахування по загально будинковому лічильнику на 12 відсотків менше. Що стосується регулювання. Дійсно у нас було декілька випадків звернень мешканців — одним 18 градусів жарко, а іншим 25 холодно.»

Регулювати тепло у будинку має відповідальна особа, яка пройшла відповідні курси, каже Роман Кашин.

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
«Але необхідно зауважити, що система опалення потребує певної кількості теплової енергії для отримання нормативної температури, яка складає 18 градусів. Якщо робити менше то це призведе до врегулювання системи. В одній квартирі буде 25 градусів, а в кутовій і 16»

В «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» радять: якщо температура на вулиці вище 5 градусів, то краще опалення перекривати повністю.

Нині в Полтаві лічильники тепла встановили у понад тисячі багатоквартирних житлових будинках, це 90 відсотків від їх загальної кількості. Наступного року планують обладнати такими приладами всі багатоповерхівки.


Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31