Чи стали полтавці платити менше за опалення після встановлення теплового лічильника?

2018-01-11
 

ЧИ СТАЛИ ПОЛТАВЦІ ПЛАТИТИ МЕНШЕ ЗА ОПАЛЕННЯ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ТЕПЛОВОГО ЛІЧИЛЬНИКА?

Майже на 10 відсотків менше тепла почали споживати мешканці багатоповерхових житлових будинків, де встановлені теплові лічильники. Такі цифри називають в комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО». Чи дійсно полтавці стали менше платити за тепло у нашому наступному сюжеті.


Григорій Машковський мешкає в трьохкімнатній квартирі площею 55 квадратних метрів. Розповідає: 2 роки тому в будинку встановили тепловий лічильник, завдяки чому платити за спожите тепло він став менше.

Григорій Машковський, полтавець:
«Записують. Потім ділять. Присилає теплоенерго рахунок. І плотим. Ну от за жовтень  450 гривень. Нормально.»

Олександр Романенко за таку ж площу за тепло платить в 5 разів більше. В його будинку немає приладу теплового обліку.

Олександр Романенко, полтавець:
«Там все плохо на Уютной, 28. Лічильника нема. І насчитуют на порядок дороже. Більше 2 тисяч гривень.»

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
«В середньому нарахування по загально будинковому лічильнику на 12 відсотків менше. Що стосується регулювання. Дійсно у нас було декілька випадків звернень мешканців — одним 18 градусів жарко, а іншим 25 холодно.»

Регулювати тепло у будинку має відповідальна особа, яка пройшла відповідні курси, каже Роман Кашин.

Роман Кашин, заступник генерального директора зі збуту ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
«Але необхідно зауважити, що система опалення потребує певної кількості теплової енергії для отримання нормативної температури, яка складає 18 градусів. Якщо робити менше то це призведе до врегулювання системи. В одній квартирі буде 25 градусів, а в кутовій і 16»

В «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» радять: якщо температура на вулиці вище 5 градусів, то краще опалення перекривати повністю.

Нині в Полтаві лічильники тепла встановили у понад тисячі багатоквартирних житлових будинках, це 90 відсотків від їх загальної кількості. Наступного року планують обладнати такими приладами всі багатоповерхівки.


Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31