«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Шановні земляки!

2018-05-08  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Шановні земляки!

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

У самому розквіті весни ми традиційно вшановуємо те покоління, що пройшло через горнило Другої світової війни і пізнало всі жахіття, які вона принесла на нашу землю. Тож вітаємо усіх вас, а найперше – ветеранів, зі святом торжества добра над злом, весни над холодами, гуманності над фашизмом. У глибокій скорботі схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у вікопомних битвах. Вони віддали життя для того, щоб ми нині могли жити та мріяти про щасливе майбутнє.

На жаль, через сімдесят три роки після перемоги над німецькими окупантами українці знову змушені зі зброєю в руках боронити свою землю від чужинців. Тож нехай розвіються грозові хмари у нашому небі, хай у нашій країні запанує мир, аби кожна родина дочекалася свого героя зі східних рубежів, хай пам’ять про великий подвиг дідів та прадідів додасть усім нам мужності пережити ці важкі часи і витримати усі випробування. Здоров’я нашим захисникам – і молодим, і убіленим сивинами, а всім нам – міцної сили духу та щедрої долі!

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995, споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), субсидія на наступний термін не призначається...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31