«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Шановні земляки!

2018-05-08  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Шановні земляки!

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

У самому розквіті весни ми традиційно вшановуємо те покоління, що пройшло через горнило Другої світової війни і пізнало всі жахіття, які вона принесла на нашу землю. Тож вітаємо усіх вас, а найперше – ветеранів, зі святом торжества добра над злом, весни над холодами, гуманності над фашизмом. У глибокій скорботі схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у вікопомних битвах. Вони віддали життя для того, щоб ми нині могли жити та мріяти про щасливе майбутнє.

На жаль, через сімдесят три роки після перемоги над німецькими окупантами українці знову змушені зі зброєю в руках боронити свою землю від чужинців. Тож нехай розвіються грозові хмари у нашому небі, хай у нашій країні запанує мир, аби кожна родина дочекалася свого героя зі східних рубежів, хай пам’ять про великий подвиг дідів та прадідів додасть усім нам мужності пережити ці важкі часи і витримати усі випробування. Здоров’я нашим захисникам – і молодим, і убіленим сивинами, а всім нам – міцної сили духу та щедрої долі!

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31