20 травня — Всесвітній день метролога

2018-05-18  


20 ТРАВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГА


Шановні колеги – працівники сфери метрології!

Напередодні Всесвітнього дня метролога адресуємо вам найщиріші вітання з професійним святом. Жодна сфера людської діяльності не може обійтись без метрології – науки про вимірювання. Щосекунди на нашому підприємстві та інших виробничих об’єктах міста виконуються мільйони вимірювальних операцій, результати яких допомагають утримувати високу планку якості та гарантувати безпечну і безаварійну роботу технологічного обладнання. Точність вимірювальних приладів для вас стала мірилом фахової майстерності, а прагнення до досконалості перетворилося на стиль життя.

Ваша праця надзвичайно важлива, адже ви гарантуєте безпеку життя і здоров'я людей, дбаєте про довкілля, створюєте умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів і, зрештою, сприяєте усуненню технічних бар'єрів на шляху до споживача. Тож нехай кожен ваш життєвий крок буде вивіреним, як і прилади, з якими ви працюєте, і незмінно наближає вас до омріяних горизонтів. Зичимо вам професійного зростання, натхнення у труді, підкорення нових вершин. Нехай у ваших родинах панує злагода і любов, хай серце завжди буде осяяне турботою близьких. Здоров’я вам і успіхів у всіх починаннях.

Адміністрація та профспілковий комітет
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31