20 травня — Всесвітній день метролога

2018-05-18  


20 ТРАВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГА


Шановні колеги – працівники сфери метрології!

Напередодні Всесвітнього дня метролога адресуємо вам найщиріші вітання з професійним святом. Жодна сфера людської діяльності не може обійтись без метрології – науки про вимірювання. Щосекунди на нашому підприємстві та інших виробничих об’єктах міста виконуються мільйони вимірювальних операцій, результати яких допомагають утримувати високу планку якості та гарантувати безпечну і безаварійну роботу технологічного обладнання. Точність вимірювальних приладів для вас стала мірилом фахової майстерності, а прагнення до досконалості перетворилося на стиль життя.

Ваша праця надзвичайно важлива, адже ви гарантуєте безпеку життя і здоров'я людей, дбаєте про довкілля, створюєте умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів і, зрештою, сприяєте усуненню технічних бар'єрів на шляху до споживача. Тож нехай кожен ваш життєвий крок буде вивіреним, як і прилади, з якими ви працюєте, і незмінно наближає вас до омріяних горизонтів. Зичимо вам професійного зростання, натхнення у труді, підкорення нових вершин. Нехай у ваших родинах панує злагода і любов, хай серце завжди буде осяяне турботою близьких. Здоров’я вам і успіхів у всіх починаннях.

Адміністрація та профспілковий комітет
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


У період з 30 липня по 23 серпня цього року включно на виконання інвестиційної програми на 2018 рік ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» проводитиме заміну магістрального трубопроводу від котельні по вул. Ціолковського, 36 до мікрорайону Сади-2.

У зв'язку з цим надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайону Сади-2 буде призупинено.


КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31