20 травня — Всесвітній день метролога

2018-05-18  


20 ТРАВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГА


Шановні колеги – працівники сфери метрології!

Напередодні Всесвітнього дня метролога адресуємо вам найщиріші вітання з професійним святом. Жодна сфера людської діяльності не може обійтись без метрології – науки про вимірювання. Щосекунди на нашому підприємстві та інших виробничих об’єктах міста виконуються мільйони вимірювальних операцій, результати яких допомагають утримувати високу планку якості та гарантувати безпечну і безаварійну роботу технологічного обладнання. Точність вимірювальних приладів для вас стала мірилом фахової майстерності, а прагнення до досконалості перетворилося на стиль життя.

Ваша праця надзвичайно важлива, адже ви гарантуєте безпеку життя і здоров'я людей, дбаєте про довкілля, створюєте умови для раціонального використання всіх видів національних ресурсів і, зрештою, сприяєте усуненню технічних бар'єрів на шляху до споживача. Тож нехай кожен ваш життєвий крок буде вивіреним, як і прилади, з якими ви працюєте, і незмінно наближає вас до омріяних горизонтів. Зичимо вам професійного зростання, натхнення у труді, підкорення нових вершин. Нехай у ваших родинах панує злагода і любов, хай серце завжди буде осяяне турботою близьких. Здоров’я вам і успіхів у всіх починаннях.

Адміністрація та профспілковий комітет
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31