На 65-му році життя відійшов у вічність колишній заступник генерального директора із збуту і реформування підприємства, ветеран виробництва Володимир Георгійович Семирот

2018-05-30  


На 65-му році життя відійшов у вічність колишній заступник генерального директора із збуту і реформування підприємства, ветеран виробництва Володимир Георгійович Семирот

Тяжка, печальна звістка спіткала колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»: на 65-му році життя відійшов у вічність колишній заступник генерального директора із збуту і реформування, ветеран виробництва Володимир Георгійович Семирот.

Володимир Георгійович народився 13 грудня 1953 року в м. Полтаві. Тут же здобув освіту, у 1978 році закінчивши Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік» й опанувавши фах економіста. 

Трудовий шлях Володимира Семирота був довгим та насиченим. Після закінчення інституту він працював начальником та заступником начальника контрольно-ревізійного управління Іванівської облспоживспілки, старшим бухгалтером Іванівського міськторгу. У грудні 1982 року перейшов на посаду старшого бухгалтера-ревізора Харківського управління пасажирського автотранспорту, згодом трудився старшим інструктором управління бухгалтерського обліку та звітності Харківської облспоживспілки.

З листопада 1983 року Володимир Георгійович повернувся до рідного міста, щоб стати до роботи в Полтавському обласному управлінні комунального господарства. Тут він обіймав посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера. З червня 1992 року очолював відділ економічного прогнозування, фінансів та бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації та обласної ради. 

19 лютого 1999 року Володимир Семирот став працювати заступником генерального директора з економічних питань ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», а з 18 травня 2010 – заступником генерального директора із збуту і реформування. Колеги-теплоенергетики запам’ятали Володимира Георгійовича і як мудрого керівника, і як істинного професіонала, і як людину щиру та справедливу. Він віддав праці в «Полтаватеплоенерго» п’ятнадцять років свого життя, у 2014 році залишивши пост у зв’язку з виходом на заслужений відпочинок. За цей час Володимир Георгійович був удостоєний почесного звання ветерана праці житлово-комунального господарства, у 2012 році указом Президента йому було присвоєно звання заслуженого працівника сфери послуг України, у його доробку – диплом переможця Всеукраїнського конкурсу «Інженер року, лідер ЖКГ 2004 року», численні грамоти підприємства.

Володимир Семирот зробив значний внесок у розвиток галузі, його праця в «Полтаватеплоенерго» – невід’ємна частка історії підприємства. Світла пам’ять про Володимира Георгійовича завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, кому випала честь працювати з ним пліч-о-пліч.

Глибоко сумуємо, висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким покійного.

Адміністрація, профспілковий комітет і весь колектив
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31