На 65-му році життя відійшов у вічність колишній заступник генерального директора із збуту і реформування підприємства, ветеран виробництва Володимир Георгійович Семирот

2018-05-30  


На 65-му році життя відійшов у вічність колишній заступник генерального директора із збуту і реформування підприємства, ветеран виробництва Володимир Георгійович Семирот

Тяжка, печальна звістка спіткала колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»: на 65-му році життя відійшов у вічність колишній заступник генерального директора із збуту і реформування, ветеран виробництва Володимир Георгійович Семирот.

Володимир Георгійович народився 13 грудня 1953 року в м. Полтаві. Тут же здобув освіту, у 1978 році закінчивши Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік» й опанувавши фах економіста. 

Трудовий шлях Володимира Семирота був довгим та насиченим. Після закінчення інституту він працював начальником та заступником начальника контрольно-ревізійного управління Іванівської облспоживспілки, старшим бухгалтером Іванівського міськторгу. У грудні 1982 року перейшов на посаду старшого бухгалтера-ревізора Харківського управління пасажирського автотранспорту, згодом трудився старшим інструктором управління бухгалтерського обліку та звітності Харківської облспоживспілки.

З листопада 1983 року Володимир Георгійович повернувся до рідного міста, щоб стати до роботи в Полтавському обласному управлінні комунального господарства. Тут він обіймав посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера. З червня 1992 року очолював відділ економічного прогнозування, фінансів та бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації та обласної ради. 

19 лютого 1999 року Володимир Семирот став працювати заступником генерального директора з економічних питань ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», а з 18 травня 2010 – заступником генерального директора із збуту і реформування. Колеги-теплоенергетики запам’ятали Володимира Георгійовича і як мудрого керівника, і як істинного професіонала, і як людину щиру та справедливу. Він віддав праці в «Полтаватеплоенерго» п’ятнадцять років свого життя, у 2014 році залишивши пост у зв’язку з виходом на заслужений відпочинок. За цей час Володимир Георгійович був удостоєний почесного звання ветерана праці житлово-комунального господарства, у 2012 році указом Президента йому було присвоєно звання заслуженого працівника сфери послуг України, у його доробку – диплом переможця Всеукраїнського конкурсу «Інженер року, лідер ЖКГ 2004 року», численні грамоти підприємства.

Володимир Семирот зробив значний внесок у розвиток галузі, його праця в «Полтаватеплоенерго» – невід’ємна частка історії підприємства. Світла пам’ять про Володимира Георгійовича завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, кому випала честь працювати з ним пліч-о-пліч.

Глибоко сумуємо, висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким покійного.

Адміністрація, профспілковий комітет і весь колектив
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.