На підприємстві «Полтаватеплоенерго» діти змагалися у творчій майстерності

2018-06-04  


НА ПІДПРИЄМСТВІ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ДІТИ ЗМАГАЛИСЯ У ТВОРЧІЙ МАЙСТЕРНОСТІ

За допомогою кольорової крейди фантазувати на тему літніх канікул. Цей конкурсів малюнків на асфальті для дітей та онуків працівників підприємства на «Полтаватеплоенерго» проходить вже багато років поспіль.


Кольорова крейда плюс фантазія дорівнює креативний малюнок. Такою формулою користуються у створенні своїх робіт ці діти. Вони - учасники щорічного конкурсу малюнків на асфальті, яке проводить підприємство «Полтаватеплоенерго».

Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Тема у нас незмінна «Ура! Канікули!», тому що сьогодні – перше червня, Міжнародний день дітей. Записалося 150 діток різних вікових категорій. Найменші дітки – 2 роки, найстаршій – 15 років.

Щойно судді дали старт конкурсу, діти швидко взялися за роботу. Минуло кілька хвилин, і на асфальті почали вимальовуватися перші обриси майбутніх картин.

— Сонце, яке підморгує, веселку і зверху написано «Ура! Канікули».
— Малювала море і сонце. Тому що там дуже гарно. Можна освіжитися, поплавати і дивитися на сонце.
— Намалювала річку, тому що більшу частину літа я буду проводити на річці. А отут я намалювала намет.
— Я намалювала, що діти грають у м'яч і один хлопчик ловить рибу. І ще табір.

Малювати літні канікули, кажуть діти, зовсім не важко. Цей період у шкільному житті вони завжди очікують з нетерпінням.

— Можна кататися на велосипеді і гуляти.
— Можна грати з друзями, погуляти, відпочити.

Ті, хто впоралися із завданням, потрапляють у компанію веселих аніматорів. Разом із ними діти беруть участь у розвагах та конкурсах.

Альона Корольова, технік першої категорії виробничо-диспетчерської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Вони кожного року чекають на це свято, тому що це, на мою думку, і розвиває дітей, їхню уяву і фантазію. І також вони дуже раді подарункам і концертній програмі, яку влаштовують на нашому підприємстві.

У підсумку журі конкурсу визначило авторів найяскравіших робіт. Проте заохочувальні подарунки отримали всі без винятку учасники.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31