«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний

2018-06-18  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІКРОРАЙОНУ АЛМАЗНИЙ

15 червня завершився плановий ремонт на найбільшій котельні міста по вулиці Ціолковського, 36, що розпочався 29 травня цього року. Протягом цього часу працівники «Полтаватеплоенерго» провели гідравлічні випробування теплових мереж, повірку приладів обліку та контрольно-вимірювальних приладів, ремонт технологічного обладнання. Із суботи, 16 червня, в оселях більшості жителів мікрорайону Алмазний відновилося централізоване постачання гарячої води. 

Проте за результатами гідравлічних випробувань теплових мереж від котельні по вул. Ціолковського, 36 на магістральній тепловій мережі, що проходить по території ринку «Мотель», виявлено аварійні пориви трубопроводу. З минулого тижня на зазначеній аварійній ділянці трубопроводу системи теплопостачання тривають ремонтні роботи. Неможливість проведення цих робіт викликана наявністю в охоронній зоні мережі теплопостачання малих архітектурних форм (МАФ) ринку «Мотель», місце встановлення яких не узгоджувалось підприємством. Скупчення МАФів, які розташовуються безпосередньо на теплових мережах підприємства, фактично не дає змоги отримати доступ для локалізації місця пориву трубопроводу і виконання ремонтних робіт. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний

 

У зв’язку з цим у низці житлових будинків поблизу ринку відновлення послуги з суботи, 16 червня, не відбулося і переноситься на дату повного завершення робіт, про що буде повідомлено додатково. 

Перелік об’єктів, в яких на сьогодні вимушено відсутня послуга з централізованого постачання гарячої води, включає в себе заклади охорони здоров’я (перинатальний центр, поліклінічне відділення №2 4-ї міської лікарні по вул. Залізній, 17) та житлові будинки за адресами: 

1.  вул. Грушевського, 13;
2.  вул. Грушевського, 6;
3.  вул. Залізна, 42;
4.  вул. Залізна, 50;
5.  вул. Залізна, 54;
6.  вул. Залізна, 56;
7.  вул. Залізна, 60;
8.  пров. Кустарний, 10 (1 черга);
9.  пров. Кустарний, 10-А (2 черга);
10. вул. Ст.Фронту, 28;
11. вул. Ст.Фронту, 29;
12. вул. Ст.Фронту, 32;
13. вул. Ст.Фронту, 32-А;
14. вул. Ст.Фронту, 34, корп. 1, 2;
15. вул. Ст.Фронту, 36;
16. вул. Ст.Фронту, 46;
17. вул. Ст.Фронту, 30;
18. вул. Залізна, 15;
19. вул. Г.Сагайдачного (Фурманова), 8;
20. вул. Г.Сагайдачного (Фурманова), 8-А (під’їзди 1-7);
21. вул. Грушевського, 2, корп. 1, 3;
22. вул. Грушевського, 2, корп. 2 (кв.1-30);
23. вул. Грушевського, 2-А;
24. пров. Токарний, 18.

Зі свого боку підприємство докладає всіх можливих зусиль для ліквідації аварії і шукає шляхи виходу з цієї ситуації для недопущення повторення її в майбутньому. Проте вирішення питання розташування МАФів ринку «Мотель» на теплових мережах підприємства знаходиться за межами компетенції ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:  З 1 травня підприємство вводить в дію тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, прийняті рішенням Полтавської обласної ради № 286 від 21 жовтня 2021 року. 

З 1 травня 2022 року у розрахунках з населенням ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» застосовуватиме тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, затверджені рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2021 року № 286, зі змінами, внесеними рішенням  № 326 від 09 грудня 2021 року. Ці тарифи були встановлені ще 21 жовтня 2021 року, але, у зв’язку з підписанням "Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.", застосування тарифів було відтерміновано до закінчення опалювального періоду 2021/2022 років. 

Ознайомитись з текстом рішення та розміром тарифів споживачі мають змогу за наступним посиланням:Полтавська обласна рада рішення №286
Звертаємо увагу, що тарифи розраховані і встановлені в залежності від способу виробництва та постачання послуги, а саме:
- без урахування витрат на утримання та ремонту центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонту індивідуальних теплових пунктів (надання послуги здійснюється безпосередньо від котелень підприємства);
- з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів (надання послуги здійснюється від центральних теплових пунктів - ЦТП);
- без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів та з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів (надання послуги здійснюється за допомогою індивідуального теплопункту – ІТП);
- для будинків, обладнаних системою автономного теплопостачання (дахові котельні).

Необхідно зауважити, що тарифи на послугу з постачання теплової енергії для багатоквартирних будинків, обладнаних системами автономного опалення встановлені окремо для кожного будинку (дахові котельні).

Тарифи на послугу з постачання гарячої води у разі, коли гаряча вода виробляється за допомогою систем автономного опалення або індивідуального теплового пункту, що перебувають на балансі ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» також встановлені окремо для кожного будинку.
Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті підприємства  «Потаватеплоенерго» у розділі «Тарифи для потреб населення».

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

КОРИСНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Як змінився рахунок на послуги підприємства та чим викликані ці зміни?

«Полтаватеплоенерго» вже інформувало споживачів про зміни порядку нарахування вартості надаваних послуг, які відбулися у лютому 2022 року. А вже проведено  розподіл та нарахування за послугу з постачання теплової енергії за березень 2022 року. Докладніше про ці зміни, щодо розподілу спожитих споживачами послуг, відповідно до положень Методики у новій редакції, далі у матеріалі.

Як повідомлялося раніше, з 01.12.2021 набрали чинності постанови КМУ № 1022 та № 1023 від 08.09.2021, якими затверджені публічні договори приєднання про надання послуг з теплової енергії та постачання гарячої води. Відповідно до пункту 3 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» договори зі споживачами, які не прийняли рішення про модель організації договірних відносин, укладаються протягом двох місяців з дня набрання чинності рішення Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання. Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з 01.12.2021 введено в дію нові договори зі споживачами, про що підприємство інформувало в рахунках за листопад 2021 року.
28.01.2022 набрав чинності наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 28 грудня 2021 року № 358 «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» (далі – Методика) 
10.02.2022 Міністерством розвитку громад та територій України надано роз’яснення «Щодо опублікування та введення в дію наказом Мінрегіону від 28 грудня 2021 року № 358 Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг у новій редакції».З урахуванням викладеного, розподіл та нарахування за послугу з постачання теплової енергії за лютий 2022 року проведено відповідно до положень Методики у новій редакції з одночасним перерозподілом нарахувань, проведених за січень 2022 року.
Методикою врегульовано питання щодо визначення та розподілу обсягу спожитої теплової енергії за допомогою вузла (вузлів) комерційного обліку, а також розрахунково у разі його відсутності, тимчасового виходу з ладу або втрати.
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 
  

 

ОФІЦІЙНО