«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний

2018-06-18  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІКРОРАЙОНУ АЛМАЗНИЙ

15 червня завершився плановий ремонт на найбільшій котельні міста по вулиці Ціолковського, 36, що розпочався 29 травня цього року. Протягом цього часу працівники «Полтаватеплоенерго» провели гідравлічні випробування теплових мереж, повірку приладів обліку та контрольно-вимірювальних приладів, ремонт технологічного обладнання. Із суботи, 16 червня, в оселях більшості жителів мікрорайону Алмазний відновилося централізоване постачання гарячої води. 

Проте за результатами гідравлічних випробувань теплових мереж від котельні по вул. Ціолковського, 36 на магістральній тепловій мережі, що проходить по території ринку «Мотель», виявлено аварійні пориви трубопроводу. З минулого тижня на зазначеній аварійній ділянці трубопроводу системи теплопостачання тривають ремонтні роботи. Неможливість проведення цих робіт викликана наявністю в охоронній зоні мережі теплопостачання малих архітектурних форм (МАФ) ринку «Мотель», місце встановлення яких не узгоджувалось підприємством. Скупчення МАФів, які розташовуються безпосередньо на теплових мережах підприємства, фактично не дає змоги отримати доступ для локалізації місця пориву трубопроводу і виконання ремонтних робіт. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги мешканців мікрорайону Алмазний

 

У зв’язку з цим у низці житлових будинків поблизу ринку відновлення послуги з суботи, 16 червня, не відбулося і переноситься на дату повного завершення робіт, про що буде повідомлено додатково. 

Перелік об’єктів, в яких на сьогодні вимушено відсутня послуга з централізованого постачання гарячої води, включає в себе заклади охорони здоров’я (перинатальний центр, поліклінічне відділення №2 4-ї міської лікарні по вул. Залізній, 17) та житлові будинки за адресами: 

1.  вул. Грушевського, 13;
2.  вул. Грушевського, 6;
3.  вул. Залізна, 42;
4.  вул. Залізна, 50;
5.  вул. Залізна, 54;
6.  вул. Залізна, 56;
7.  вул. Залізна, 60;
8.  пров. Кустарний, 10 (1 черга);
9.  пров. Кустарний, 10-А (2 черга);
10. вул. Ст.Фронту, 28;
11. вул. Ст.Фронту, 29;
12. вул. Ст.Фронту, 32;
13. вул. Ст.Фронту, 32-А;
14. вул. Ст.Фронту, 34, корп. 1, 2;
15. вул. Ст.Фронту, 36;
16. вул. Ст.Фронту, 46;
17. вул. Ст.Фронту, 30;
18. вул. Залізна, 15;
19. вул. Г.Сагайдачного (Фурманова), 8;
20. вул. Г.Сагайдачного (Фурманова), 8-А (під’їзди 1-7);
21. вул. Грушевського, 2, корп. 1, 3;
22. вул. Грушевського, 2, корп. 2 (кв.1-30);
23. вул. Грушевського, 2-А;
24. пров. Токарний, 18.

Зі свого боку підприємство докладає всіх можливих зусиль для ліквідації аварії і шукає шляхи виходу з цієї ситуації для недопущення повторення її в майбутньому. Проте вирішення питання розташування МАФів ринку «Мотель» на теплових мережах підприємства знаходиться за межами компетенції ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО