«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

2018-06-22  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Ще одне літо розгорнуло свої теплі крила, та в пам’яті українського народу живе зовсім інший червень, який розітнув історію на «до» і «після». 

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми подумки повертаємося в той чистий, мирний ранок 22 червня, що вмить наповнився пекельним вогнем і гірким плачем. Друга світова війна двічі прокотилася Україною, забравши життя мільйонів людей: скосивши їх на полях битв, замордувавши у концтаборах, виснаживши важкою роботою на чужині. Молоді та віддані патріотичному обов’язку поклали свої голови у кровопролитних боях, щоб нинішнє покоління могло спокійно, без тривоги вдивлятися у блакитне небо, ростити хліб, виховувати дітей. Шкода, що сьогодні Україна знову вимушена відправляти своїх синів та доньок на війну, що ворожий чобіт знову ступив на нашу землю, що на сході нашої Батьківщини знову лунають вибухи, чути кулеметні черги і виття мінометних залпів. Не таким уявляли цей червень наші діди-прадіди, ідучи в бій. Та кожна родина пам’ятає і шанує свого героя, береже пожовклі світлини з юними обличчями і фронтові трикутнички-листи, нашвидкуруч написані в окопах.

Цього скорботного дня схилімо голови перед пам’яттю усіх, хто лежить у братських могилах, кого так і не дочекалися рідні, хто залишився вічно молодим і хто завжди буде жити у наших серцях. Уклонімося тим, хто пройшов через усі кола війни і, надто рано посивілий, зумів повернутися додому. Побажаймо миру нашій Батьківщині та її захисникам, котрі сьогодні стоять на її східних рубежах.

Адміністрація, профспілковий комітет
та колектив ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» запрошує на роботу адміністратора баз даних (далі — БД) інформаційної системи служб збуту...


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30