«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

2018-06-22  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Ще одне літо розгорнуло свої теплі крила, та в пам’яті українського народу живе зовсім інший червень, який розітнув історію на «до» і «після». 

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми подумки повертаємося в той чистий, мирний ранок 22 червня, що вмить наповнився пекельним вогнем і гірким плачем. Друга світова війна двічі прокотилася Україною, забравши життя мільйонів людей: скосивши їх на полях битв, замордувавши у концтаборах, виснаживши важкою роботою на чужині. Молоді та віддані патріотичному обов’язку поклали свої голови у кровопролитних боях, щоб нинішнє покоління могло спокійно, без тривоги вдивлятися у блакитне небо, ростити хліб, виховувати дітей. Шкода, що сьогодні Україна знову вимушена відправляти своїх синів та доньок на війну, що ворожий чобіт знову ступив на нашу землю, що на сході нашої Батьківщини знову лунають вибухи, чути кулеметні черги і виття мінометних залпів. Не таким уявляли цей червень наші діди-прадіди, ідучи в бій. Та кожна родина пам’ятає і шанує свого героя, береже пожовклі світлини з юними обличчями і фронтові трикутнички-листи, нашвидкуруч написані в окопах.

Цього скорботного дня схилімо голови перед пам’яттю усіх, хто лежить у братських могилах, кого так і не дочекалися рідні, хто залишився вічно молодим і хто завжди буде жити у наших серцях. Уклонімося тим, хто пройшов через усі кола війни і, надто рано посивілий, зумів повернутися додому. Побажаймо миру нашій Батьківщині та її захисникам, котрі сьогодні стоять на її східних рубежах.

Адміністрація, профспілковий комітет
та колектив ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО