«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

2018-06-22  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Ще одне літо розгорнуло свої теплі крила, та в пам’яті українського народу живе зовсім інший червень, який розітнув історію на «до» і «після». 

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми подумки повертаємося в той чистий, мирний ранок 22 червня, що вмить наповнився пекельним вогнем і гірким плачем. Друга світова війна двічі прокотилася Україною, забравши життя мільйонів людей: скосивши їх на полях битв, замордувавши у концтаборах, виснаживши важкою роботою на чужині. Молоді та віддані патріотичному обов’язку поклали свої голови у кровопролитних боях, щоб нинішнє покоління могло спокійно, без тривоги вдивлятися у блакитне небо, ростити хліб, виховувати дітей. Шкода, що сьогодні Україна знову вимушена відправляти своїх синів та доньок на війну, що ворожий чобіт знову ступив на нашу землю, що на сході нашої Батьківщини знову лунають вибухи, чути кулеметні черги і виття мінометних залпів. Не таким уявляли цей червень наші діди-прадіди, ідучи в бій. Та кожна родина пам’ятає і шанує свого героя, береже пожовклі світлини з юними обличчями і фронтові трикутнички-листи, нашвидкуруч написані в окопах.

Цього скорботного дня схилімо голови перед пам’яттю усіх, хто лежить у братських могилах, кого так і не дочекалися рідні, хто залишився вічно молодим і хто завжди буде жити у наших серцях. Уклонімося тим, хто пройшов через усі кола війни і, надто рано посивілий, зумів повернутися додому. Побажаймо миру нашій Батьківщині та її захисникам, котрі сьогодні стоять на її східних рубежах.

Адміністрація, профспілковий комітет
та колектив ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО


Вже зараз за допомогою он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Мапи комерційного обліку» можна дізнатися загальну заборгованість мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за послуги «Полтаватеплоенерго». Інформація, представлена на мапі, відповідає початку опалювального сезону 2018-2019 рр. Також за відповідними адресами сервіс наводить перелік квартир, які на даний момент мають найбільшу по будинку заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Напередодні початку опалювального сезону 2018-2019 рр. «Полтаватеплоенерго» провело аналіз та підсумувало стан розрахунків мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за вже спожиті послуги підприємства...


Архiв новин

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30