«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» очікує на молодих фахівців

2018-06-23  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ОЧІКУЄ НА МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ

Свіжі ідеї і гнучкий розум, амбітність і віра в свої сили, легкість на підйом та прагнення до новацій — ці та інші схожі риси шукає «Полтаватеплоенерго» у молоді, яка цікавиться працевлаштуванням на підприємстві. Наразі середній вік працівників підприємства — 46 років. Тож сьогодні його адміністрація приділяє велику увагу залученню молодих кадрів. Ті ж з них, які вже працюють на підприємстві, мають свої історії успіху. За кілька років — від звичайного слюсаря до майстра теплового району, від техніка — до інженера.

У фірмовому одязі та з каскою на голові: 25-річний Андрій Шатравка оглядає обладнання котельні по провулку Шевченка. Зараз він – майстер третього теплового району. У його підпорядкуванні – три котельні, тепловий пункт та 2 теплогенераторні. Попри молодий вік, на хлопця покладено чималу відповідальнсть.

Андрій Шатравка, майстер 3-го теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Список моїх обов'язків доволі обширний. Якщо спрощено відповісти, то основною ціллю підприємства є постачання, якісне і безперебійне постачання теплової енергії та гарячої води до будинків споживачів. І моє пряме завдання як майстра - забезпечити необхідні умови для досягнення цієї цілі.

Свою професію Андрій називає цікавою та потрібною, а ще такою, де можна швидко рухатися кар'єрними сходами.

Андрій Шатравка, майстер 3-го теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Це цікаво з інженерної точки зору, якщо люди навчалися за спеціальністю інженерній, то це для них буде доволі цікава робота. І також є кар'єрне зростання. І я тому – приклад живий. Спочатку я працював і слюсарем-ремонтником, і оператором, потім з досвідом мене вже поставили на цю посаду як майстра.

А от колега Андрія по підприємству Анна Баранчикова за кілька років встигла пройти шлях від техніка другого теплового району до інженера другої категорії. Розповідає: на «Полтаватеплоенерго» потрапила у 2013 році. До цього навчалася у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка за спеціальністю «теплогазопостачання та вентиляція».

Анна Баранчикова, інженер відділу поточного ремонту та експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Мені завжди подобалися такі технічні спеціальності. Мабуть, так і сталося — подала документи до нашого університету, і після закінчення прийшла сюди працювати.

Робочий день Анни складається із цілої купи важливих справ: підготовка інформації щодо технічного стану, перегляд виробничих інструкцій, креслення схем газопроводів котелень тощо. На перших етапах, говорить дівчина, розібратися з усім цим допомагали старші колеги.

Анна Баранчикова, інженер 2 категорії відділу поточного ремонту та експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Наше підприємство піклується про своїх працівників. Молодих працівників тут дуже гарно приймають, допомагають, розповідають, навчають. Я вважаю це великим плюсом. Робота цікава. Якщо ти навчався, ти розумієш, що навчався не даремно, застосовуєш свої знання - це дуже приємно.

«Полтаватеплоенерго» щороку омолоджується, приймаючи до своїх лав усе більше молоді. Так тільки за останній рік колектив підприємства поповнили 25 молодих спеціалістів. Дев'ятеро з них на сьогодні водночас і працюють, і навчаються у вишах. Нині майже кожен четвертий теплоенергетик належить до молодого покоління. Поряд із досвідченими працівниками галузі вони кожного дня роблять свій внесок у розвиток підприємства. Відтак, прийдешній День молоді - це свято і для «Полтаватеплоенерго», чиї працівники свої знання та вміння вкладають у роботу на благо рідного міста.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО


Вже зараз за допомогою он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Мапи комерційного обліку» можна дізнатися загальну заборгованість мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за послуги «Полтаватеплоенерго». Інформація, представлена на мапі, відповідає початку опалювального сезону 2018-2019 рр. Також за відповідними адресами сервіс наводить перелік квартир, які на даний момент мають найбільшу по будинку заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Напередодні початку опалювального сезону 2018-2019 рр. «Полтаватеплоенерго» провело аналіз та підсумувало стан розрахунків мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за вже спожиті послуги підприємства...


Архiв новин

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30