«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» очікує на молодих фахівців

2018-06-23  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ОЧІКУЄ НА МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ

Свіжі ідеї і гнучкий розум, амбітність і віра в свої сили, легкість на підйом та прагнення до новацій — ці та інші схожі риси шукає «Полтаватеплоенерго» у молоді, яка цікавиться працевлаштуванням на підприємстві. Наразі середній вік працівників підприємства — 46 років. Тож сьогодні його адміністрація приділяє велику увагу залученню молодих кадрів. Ті ж з них, які вже працюють на підприємстві, мають свої історії успіху. За кілька років — від звичайного слюсаря до майстра теплового району, від техніка — до інженера.

У фірмовому одязі та з каскою на голові: 25-річний Андрій Шатравка оглядає обладнання котельні по провулку Шевченка. Зараз він – майстер третього теплового району. У його підпорядкуванні – три котельні, тепловий пункт та 2 теплогенераторні. Попри молодий вік, на хлопця покладено чималу відповідальнсть.

Андрій Шатравка, майстер 3-го теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Список моїх обов'язків доволі обширний. Якщо спрощено відповісти, то основною ціллю підприємства є постачання, якісне і безперебійне постачання теплової енергії та гарячої води до будинків споживачів. І моє пряме завдання як майстра - забезпечити необхідні умови для досягнення цієї цілі.

Свою професію Андрій називає цікавою та потрібною, а ще такою, де можна швидко рухатися кар'єрними сходами.

Андрій Шатравка, майстер 3-го теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Це цікаво з інженерної точки зору, якщо люди навчалися за спеціальністю інженерній, то це для них буде доволі цікава робота. І також є кар'єрне зростання. І я тому – приклад живий. Спочатку я працював і слюсарем-ремонтником, і оператором, потім з досвідом мене вже поставили на цю посаду як майстра.

А от колега Андрія по підприємству Анна Баранчикова за кілька років встигла пройти шлях від техніка другого теплового району до інженера другої категорії. Розповідає: на «Полтаватеплоенерго» потрапила у 2013 році. До цього навчалася у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка за спеціальністю «теплогазопостачання та вентиляція».

Анна Баранчикова, інженер відділу поточного ремонту та експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Мені завжди подобалися такі технічні спеціальності. Мабуть, так і сталося — подала документи до нашого університету, і після закінчення прийшла сюди працювати.

Робочий день Анни складається із цілої купи важливих справ: підготовка інформації щодо технічного стану, перегляд виробничих інструкцій, креслення схем газопроводів котелень тощо. На перших етапах, говорить дівчина, розібратися з усім цим допомагали старші колеги.

Анна Баранчикова, інженер 2 категорії відділу поточного ремонту та експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Наше підприємство піклується про своїх працівників. Молодих працівників тут дуже гарно приймають, допомагають, розповідають, навчають. Я вважаю це великим плюсом. Робота цікава. Якщо ти навчався, ти розумієш, що навчався не даремно, застосовуєш свої знання - це дуже приємно.

«Полтаватеплоенерго» щороку омолоджується, приймаючи до своїх лав усе більше молоді. Так тільки за останній рік колектив підприємства поповнили 25 молодих спеціалістів. Дев'ятеро з них на сьогодні водночас і працюють, і навчаються у вишах. Нині майже кожен четвертий теплоенергетик належить до молодого покоління. Поряд із досвідченими працівниками галузі вони кожного дня роблять свій внесок у розвиток підприємства. Відтак, прийдешній День молоді - це свято і для «Полтаватеплоенерго», чиї працівники свої знання та вміння вкладають у роботу на благо рідного міста.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» запрошує на роботу адміністратора баз даних (далі — БД) інформаційної системи служб збуту...


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30