«ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

2018-06-27  


«ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

28 червня Україна відзначає свято, яке уособлює її державність та суверенність, – День Конституції. Двадцять два роки тому Верховна Рада України ухвалила Основний Закон, утвердивши в ньому права та свободи громадян, дотримання яких має бути найвищим пріоритетом і показником панування демократичних цінностей у державі. Тож нехай це свято ще раз нагадає, який тернистий шлях пройшла Україна до визнання її соборності, незалежності та рівності серед інших країн світу.


Адміністрація, профспілковий комітет
та колектив ПОКВПТГ «ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО