СЕРВІС «МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ»: А скільки тепла знадобилося на опалення вашого житлового будинку?

2018-07-06  
 
 


СЕРВІС «МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ»:
А СКІЛЬКИ ТЕПЛА ЗНАДОБИЛОСЯ НА ОПАЛЕННЯ ВАШОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ?

Ось така «Мапа комерційного обліку» вже не перший рік функціонує на сайті «Полтаватеплоенерго». Скільки тепла спожила кожна багатоповерхівка із будинковим лічильником можна побачити, ввівши її адресу. Тут дані за останній опалювальний сезон. 


Перевірити це можуть жителі Полтави та 4 райцентрів області, розповідає керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок:
— Вказані обсяги споживання теплової енергії в Гкал всього житлового будинку. І, що більш інформативно для споживача – можна ознайомитися з обсягами споживання теплової енергії на квадратний метр опалювальної житлової площі.

Стежить за показниками спожитого тепла полтавка Ірина Лукашова. Вона проживає ось у цій багатоповерхівці на вулиці Європейській:
— Ми економимо, тому у нас за весь опалювальний сезон до 1 Гкал. радіатори прикручуємо, підлогну вимикаємо теплу.

Теплоспоживання у схожих будинках відрізняється, каже начальник служби приладів обліку та контролю за якістю теплопостачання «Полтаватеплоенерго» Віктор Іванченко:
— Кількість теплової енергії, яка витрачається на опалення житлового будинку залежить від теплозахисних властивостей огороджувальних конструкцій будинку, температури зовнішнього повітря в той період, коли проводився облік, температури в приміщеннях.

Ця карта дозволить мешканцям зрозуміти, чому вони платять більше за сусідів з іншої багатоповерхівки, каже керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок:
— При збільшенні на кожний градус понад 18 градусів автоматично це призводить до збільшення витрати теплової енергії. Це зростання в межах 5-7 %. А отже на ці 5-7 % зростає вартість послуги.

Нагадаємо, цьогорічний опалювальний сезон в обласному центрі тривав з 20 жовтня по 9 квітня.

Карина МОСКАЛЕНКО, телеканал «ЛТАВА»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО


Вже зараз за допомогою он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Мапи комерційного обліку» можна дізнатися загальну заборгованість мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за послуги «Полтаватеплоенерго». Інформація, представлена на мапі, відповідає початку опалювального сезону 2018-2019 рр. Також за відповідними адресами сервіс наводить перелік квартир, які на даний момент мають найбільшу по будинку заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Напередодні початку опалювального сезону 2018-2019 рр. «Полтаватеплоенерго» провело аналіз та підсумувало стан розрахунків мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за вже спожиті послуги підприємства...


Архiв новин

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30