СЕРВІС «МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ»: А скільки тепла знадобилося на опалення вашого житлового будинку?

2018-07-06  
 
 


СЕРВІС «МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ»:
А СКІЛЬКИ ТЕПЛА ЗНАДОБИЛОСЯ НА ОПАЛЕННЯ ВАШОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ?

Ось така «Мапа комерційного обліку» вже не перший рік функціонує на сайті «Полтаватеплоенерго». Скільки тепла спожила кожна багатоповерхівка із будинковим лічильником можна побачити, ввівши її адресу. Тут дані за останній опалювальний сезон. 


Перевірити це можуть жителі Полтави та 4 райцентрів області, розповідає керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок:
— Вказані обсяги споживання теплової енергії в Гкал всього житлового будинку. І, що більш інформативно для споживача – можна ознайомитися з обсягами споживання теплової енергії на квадратний метр опалювальної житлової площі.

Стежить за показниками спожитого тепла полтавка Ірина Лукашова. Вона проживає ось у цій багатоповерхівці на вулиці Європейській:
— Ми економимо, тому у нас за весь опалювальний сезон до 1 Гкал. радіатори прикручуємо, підлогну вимикаємо теплу.

Теплоспоживання у схожих будинках відрізняється, каже начальник служби приладів обліку та контролю за якістю теплопостачання «Полтаватеплоенерго» Віктор Іванченко:
— Кількість теплової енергії, яка витрачається на опалення житлового будинку залежить від теплозахисних властивостей огороджувальних конструкцій будинку, температури зовнішнього повітря в той період, коли проводився облік, температури в приміщеннях.

Ця карта дозволить мешканцям зрозуміти, чому вони платять більше за сусідів з іншої багатоповерхівки, каже керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок:
— При збільшенні на кожний градус понад 18 градусів автоматично це призводить до збільшення витрати теплової енергії. Це зростання в межах 5-7 %. А отже на ці 5-7 % зростає вартість послуги.

Нагадаємо, цьогорічний опалювальний сезон в обласному центрі тривав з 20 жовтня по 9 квітня.

Карина МОСКАЛЕНКО, телеканал «ЛТАВА»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» запрошує на роботу адміністратора баз даних (далі — БД) інформаційної системи служб збуту...


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30