СЕРВІС «МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ»: А скільки тепла знадобилося на опалення вашого житлового будинку?

2018-07-06  
 
 


СЕРВІС «МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ»:
А СКІЛЬКИ ТЕПЛА ЗНАДОБИЛОСЯ НА ОПАЛЕННЯ ВАШОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ?

Ось така «Мапа комерційного обліку» вже не перший рік функціонує на сайті «Полтаватеплоенерго». Скільки тепла спожила кожна багатоповерхівка із будинковим лічильником можна побачити, ввівши її адресу. Тут дані за останній опалювальний сезон. 


Перевірити це можуть жителі Полтави та 4 райцентрів області, розповідає керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок:
— Вказані обсяги споживання теплової енергії в Гкал всього житлового будинку. І, що більш інформативно для споживача – можна ознайомитися з обсягами споживання теплової енергії на квадратний метр опалювальної житлової площі.

Стежить за показниками спожитого тепла полтавка Ірина Лукашова. Вона проживає ось у цій багатоповерхівці на вулиці Європейській:
— Ми економимо, тому у нас за весь опалювальний сезон до 1 Гкал. радіатори прикручуємо, підлогну вимикаємо теплу.

Теплоспоживання у схожих будинках відрізняється, каже начальник служби приладів обліку та контролю за якістю теплопостачання «Полтаватеплоенерго» Віктор Іванченко:
— Кількість теплової енергії, яка витрачається на опалення житлового будинку залежить від теплозахисних властивостей огороджувальних конструкцій будинку, температури зовнішнього повітря в той період, коли проводився облік, температури в приміщеннях.

Ця карта дозволить мешканцям зрозуміти, чому вони платять більше за сусідів з іншої багатоповерхівки, каже керівник прес-служби «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок:
— При збільшенні на кожний градус понад 18 градусів автоматично це призводить до збільшення витрати теплової енергії. Це зростання в межах 5-7 %. А отже на ці 5-7 % зростає вартість послуги.

Нагадаємо, цьогорічний опалювальний сезон в обласному центрі тривав з 20 жовтня по 9 квітня.

Карина МОСКАЛЕНКО, телеканал «ЛТАВА»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО