«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із професійним святом вітаємо фахівців ІТ-галузі

2018-07-27  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ВІТАЄМО ФАХІВЦІВ ІТ-ГАЛУЗІ

Щороку в останню п’ятницю липня кожне підприємство чи навіть дрібненька фірма, чиї співробітники працюють за комп’ютерами, мають привід привітати «бійців невидимого фронту» – системних адміністраторів і представників інших професій ІТ-галузі.

«Полтаватеплоенерго» теж має ким пишатися у цій царині. Робота працівників відділу інформаційних технологій на перший погляд непомітна, але скільки за день телефонних дзвінків із різноманітними питаннями і проханнями вони отримують! Віталій Небрат, Олег Рабош, Юрій Шухов, Роман Коцюба і їхня очільниця Олена Кравчук, яка зараз перебуває у відпустці по догляду за дитиною, щодня опікуються інформаційною безпекою на підприємстві, обслуговують бази даних, поштові системи, забезпечують стабільну роботу внутрішньої телекомунікаційної мережі і цілого парку комп’ютерної техніки, розробляють програмні рішення для взаємодії зі споживачами. Їхній професіоналізм завжди лишається на високому рівні, а з урахуванням нинішніх темпів розвитку електронної інженерії, постійно бути в курсі усіх новинок не так просто. 

Тож надсилаємо їм сердечні вітання з професійним святом. Зичимо зростання професійної майстерності, незмінної вдячності від оточення, цікавих ідей та неординарних способів їх втілення, безперебійної роботи усієї підопічної техніки та гарного настрою – щодня!

Адміністрація, профком та весь колектив
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31