«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Із професійним святом вітаємо фахівців ІТ-галузі

2018-07-27  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ВІТАЄМО ФАХІВЦІВ ІТ-ГАЛУЗІ

Щороку в останню п’ятницю липня кожне підприємство чи навіть дрібненька фірма, чиї співробітники працюють за комп’ютерами, мають привід привітати «бійців невидимого фронту» – системних адміністраторів і представників інших професій ІТ-галузі.

«Полтаватеплоенерго» теж має ким пишатися у цій царині. Робота працівників відділу інформаційних технологій на перший погляд непомітна, але скільки за день телефонних дзвінків із різноманітними питаннями і проханнями вони отримують! Віталій Небрат, Олег Рабош, Юрій Шухов, Роман Коцюба і їхня очільниця Олена Кравчук, яка зараз перебуває у відпустці по догляду за дитиною, щодня опікуються інформаційною безпекою на підприємстві, обслуговують бази даних, поштові системи, забезпечують стабільну роботу внутрішньої телекомунікаційної мережі і цілого парку комп’ютерної техніки, розробляють програмні рішення для взаємодії зі споживачами. Їхній професіоналізм завжди лишається на високому рівні, а з урахуванням нинішніх темпів розвитку електронної інженерії, постійно бути в курсі усіх новинок не так просто. 

Тож надсилаємо їм сердечні вітання з професійним святом. Зичимо зростання професійної майстерності, незмінної вдячності від оточення, цікавих ідей та неординарних способів їх втілення, безперебійної роботи усієї підопічної техніки та гарного настрою – щодня!

Адміністрація, профком та весь колектив
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


У період з 30 липня по 23 серпня цього року включно на виконання інвестиційної програми на 2018 рік ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» проводитиме заміну магістрального трубопроводу від котельні по вул. Ціолковського, 36 до мікрорайону Сади-2.

У зв'язку з цим надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайону Сади-2 буде призупинено.


КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31