Полтавці почали передавати показники лічильників гарячої води через Telegram та Viber

2018-07-30  
 

 
 

ПОЛТАВЦІ ПОЧАЛИ ПЕРЕДАВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ЧЕРЕЗ TELEGRAM ТА VIBER


Полтавка Аліна Ардатова мешкає у цій багатоповерхівці. Показники лічильників за воду передає особисто, прийшовши до абонентської служби:
— Я звикла, що краще сама зніму показники. Прийду, віддам квитанцію, в якій зазначені показники і по квитанції буду сплачувати.

Пенсіонер Микола Новіков показники з лічильників гарячої води передає телефоном. Інтернет-сервісам не довіряє:
— Я телефоную й передаю. У мене гарячої води 3 куби на місяць. Холодної, може й 10.

З липня цього року передати показники лічильників гарячої води можна через смартфон - за допомогою месенджера Телеграм. Для цього потрібно знайти аккаунт підприємства, ввести свої дані та адресу.

«Ми автоматизували обробку інформації, яка вноситься через вайбер і телеграм. Були запущені боти, які дають можливість передавати показники лічильника, але вже з верифікацією, перевіркою інформації, яка передається споживачем»,-  речник «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Олександр Циганок.

За останній тиждень новою послугою скористалося близько двох сотень полтавців.

Ольга БОЦУЛА, Телеканал «ЛТАВА»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31