Полтавці почали передавати показники лічильників гарячої води через Telegram та Viber

2018-07-30  
 

 
 

ПОЛТАВЦІ ПОЧАЛИ ПЕРЕДАВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ЧЕРЕЗ TELEGRAM ТА VIBER


Полтавка Аліна Ардатова мешкає у цій багатоповерхівці. Показники лічильників за воду передає особисто, прийшовши до абонентської служби:
— Я звикла, що краще сама зніму показники. Прийду, віддам квитанцію, в якій зазначені показники і по квитанції буду сплачувати.

Пенсіонер Микола Новіков показники з лічильників гарячої води передає телефоном. Інтернет-сервісам не довіряє:
— Я телефоную й передаю. У мене гарячої води 3 куби на місяць. Холодної, може й 10.

З липня цього року передати показники лічильників гарячої води можна через смартфон - за допомогою месенджера Телеграм. Для цього потрібно знайти аккаунт підприємства, ввести свої дані та адресу.

«Ми автоматизували обробку інформації, яка вноситься через вайбер і телеграм. Були запущені боти, які дають можливість передавати показники лічильника, але вже з верифікацією, перевіркою інформації, яка передається споживачем»,-  речник «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Олександр Циганок.

За останній тиждень новою послугою скористалося близько двох сотень полтавців.

Ольга БОЦУЛА, Телеканал «ЛТАВА»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


У період з 30 липня по 23 серпня цього року включно на виконання інвестиційної програми на 2018 рік ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» проводитиме заміну магістрального трубопроводу від котельні по вул. Ціолковського, 36 до мікрорайону Сади-2.

У зв'язку з цим надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайону Сади-2 буде призупинено.


КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31