Вітаємо працівників газової служби підприємства з професійним святом!

2018-09-07


ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ГАЗОВОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Цієї неділі, 9 вересня, працівники газової служби «Полтаватеплоенерго» відзначать професійне свято.


Наші газовики – не просто професіонали, а й великі новатори. Мало того, що кожного дня вони виконують свою звичну роботу – обслуговують газове обладнання котлів та контрольно-вимірювальних приладів і автоматики безпеки, установлені на котельнях, теплових пунктах, дахових котельнях, теплогенераторних, у тому числі повністю автоматизованих. Вони доклалають рук і до налагодження самого процесу автоматизації котелень. Зокрема, займаються програмуванням контролерів, розробляють програмне забезпечення для них, налагоджують їхню роботу та підключають до єдиної системи диспетчеризації «Полтаватеплоенерго».

Фахівці газової служби незмінно у своїй праці знаходять і джерело для творчості. Саме їхньому авторству належить мобільний додаток «Веб-сервер автоматизованих котелень», який може установити собі на телефон кожен працівник «Полтаватеплоенерго» (якщо, звісно, існує можливість виходу в Інтернет з цього мобільного пристрою). Завдяки цьому додатку можна спостерігати за роботою будь-якої автоматизованої котельні з програмним забезпеченням «Котлогаз» в режимі реального часу та отримувати усі параметри роботи й інформацію про неполадки, що трапляються на устаткуванні. Також з допомогою додатка виконується інформування відповідальних за ці об’єкти майстрів про аварійні ситуації чи зупинки котлів за допомогою СМС-повідомлень.

Тож щирі вітання з професійним святом надсилаємо газовикам «Полтаватеплоенерго». Нехай блакитний вогник, що завдяки їхній наполегливій праці приводить в дію цілий парк котлів підприємства, зігріває і їхні душі. Знаємо, що в їхніх планах реалізація іще багатьох цікавих виробничих рішень, тож хай усі вони будуть успішними. Зичимо подолання нових професійних вершин, наснаги та свіжих творчих поривів. 

Адміністрація, профспілковий комітет та 
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31