Вітаємо працівників газової служби підприємства з професійним святом!

2018-09-07


ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ГАЗОВОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Цієї неділі, 9 вересня, працівники газової служби «Полтаватеплоенерго» відзначать професійне свято.


Наші газовики – не просто професіонали, а й великі новатори. Мало того, що кожного дня вони виконують свою звичну роботу – обслуговують газове обладнання котлів та контрольно-вимірювальних приладів і автоматики безпеки, установлені на котельнях, теплових пунктах, дахових котельнях, теплогенераторних, у тому числі повністю автоматизованих. Вони доклалають рук і до налагодження самого процесу автоматизації котелень. Зокрема, займаються програмуванням контролерів, розробляють програмне забезпечення для них, налагоджують їхню роботу та підключають до єдиної системи диспетчеризації «Полтаватеплоенерго».

Фахівці газової служби незмінно у своїй праці знаходять і джерело для творчості. Саме їхньому авторству належить мобільний додаток «Веб-сервер автоматизованих котелень», який може установити собі на телефон кожен працівник «Полтаватеплоенерго» (якщо, звісно, існує можливість виходу в Інтернет з цього мобільного пристрою). Завдяки цьому додатку можна спостерігати за роботою будь-якої автоматизованої котельні з програмним забезпеченням «Котлогаз» в режимі реального часу та отримувати усі параметри роботи й інформацію про неполадки, що трапляються на устаткуванні. Також з допомогою додатка виконується інформування відповідальних за ці об’єкти майстрів про аварійні ситуації чи зупинки котлів за допомогою СМС-повідомлень.

Тож щирі вітання з професійним святом надсилаємо газовикам «Полтаватеплоенерго». Нехай блакитний вогник, що завдяки їхній наполегливій праці приводить в дію цілий парк котлів підприємства, зігріває і їхні душі. Знаємо, що в їхніх планах реалізація іще багатьох цікавих виробничих рішень, тож хай усі вони будуть успішними. Зичимо подолання нових професійних вершин, наснаги та свіжих творчих поривів. 

Адміністрація, профспілковий комітет та 
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО


Вже зараз за допомогою он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Мапи комерційного обліку» можна дізнатися загальну заборгованість мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за послуги «Полтаватеплоенерго». Інформація, представлена на мапі, відповідає початку опалювального сезону 2018-2019 рр. Також за відповідними адресами сервіс наводить перелік квартир, які на даний момент мають найбільшу по будинку заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Напередодні початку опалювального сезону 2018-2019 рр. «Полтаватеплоенерго» провело аналіз та підсумувало стан розрахунків мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за вже спожиті послуги підприємства...


Архiв новин

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30