Житловий фонд Полтави більш ніж на 95% забезпечений будинковими тепловими лічильниками

2018-09-13  


ЖИТЛОВИЙ ФОНД ПОЛТАВИ БІЛЬШ НІЖ НА 95% ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ БУДИНКОВИМИ ТЕПЛОВИМИ ЛІЧИЛЬНИКАМИ
 
Понад 1200 таких приладів обліку вже встановлені у багатоповерхівках міста. Більшість лічильників обладнана модемами для дистанційної передачі даних до підприємства «Полтаватеплоенерго».
 

Тепло у полтавських багатоповерхівках – на обліку. Кількість будинків з тепловими лічильниками у нашому місті наближається до позначки в 100%. У міжопалювальний період у деяких з них співробітники «Полтаватеплоенерго» завершували роботи з облаштування приладами обліку теплової енергії.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Ми в цьому році лише закінчували ті роботи, які розпочинали в минулому році. Тому що відбулися зміни в законодавстві України, і зараз ми не мали можливість фінансувати роботи по встановленню лічильників за рахунок коштів тарифу на теплову енергію. Але ті роботи, які ми розпочали в минулому році, ми закінчили. Ці роботи виконувалися близько на 100 будинках.

Після встановлення таких приладів у мешканців кожного з будинків з’являється можливість впливати на обсяги споживання теплової енергії, а отже, і на вартість послуги опалення у своїх платіжках. Для цього, - радять полтавські теплоенергетики, - слід провести загальні збори мешканців будинку та обрати на них відповідальну особу. Після обрання відповідальному слід звернутися до «Полтаватеплоенерго» письмово або зателефонувати до служби контролю на номер 510-482. Здійснювати регулювання обсягів споживання тепла допоможе паспорт, виготовлений «Полтаватеплоенерго» для кожного приладу обліку.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— В цьому паспорті ми вказуємо коротку характеристику цього лічильника, терміни державної повірки і параметри його роботи. Якщо споживачі мають бажання власним коштом регулювати, для них в цьому паспорті вказана розрахункова витрата теплоносія. Її можна побачити на обчислювачі і порівняти з тією величиною, яка зазначена в паспорті теплового лічильника.

А показники будинкових теплових лічильників фахівці «Полтаватеплоенерго» збирають переважно дистанційно - за допомогою автоматизованої системи передачі даних. Понад 900 будинкових теплових лічильників вже до неї підключені, решта - на черзі. Теплоенергетики нагадують, - на обсяг споживання тепла, а, відповідно, і на вартість послуги з централізованого опалення впливає багато факторів. Це і поверховість будівлі, і характеристики огороджувальних конструкцій, і температура в приміщеннях. Підприємство, - говорить головний інженер «Полтаватеплоенерго», - розраховує технічні показники, орієнтуючись на підтримання в оселях містян стабільної температури у 18-20°С. Якщо громада житлового будинку вирішить змінити цю температуру - вона має таку технічну можливість. Проте ці зміни обов’язково позначаться і на вартості послуги з централізованого опалення.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

У вашому житловому будинку встановлений вузол комерційного обліку теплової енергії? Тоді ця інформація саме для вас!..

СПОЖИВАЙТЕ ТЕПЛО РАЦІОНАЛЬНО!Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
 
Шановні споживачі! Якщо ви отримуєте субсидію, то ця інформація буде для вас корисною: Із березня цього року змінюється механізм виплати житлових субсидій...
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...