Житловий фонд Полтави більш ніж на 95% забезпечений будинковими тепловими лічильниками

2018-09-13  


ЖИТЛОВИЙ ФОНД ПОЛТАВИ БІЛЬШ НІЖ НА 95% ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ БУДИНКОВИМИ ТЕПЛОВИМИ ЛІЧИЛЬНИКАМИ
 
Понад 1200 таких приладів обліку вже встановлені у багатоповерхівках міста. Більшість лічильників обладнана модемами для дистанційної передачі даних до підприємства «Полтаватеплоенерго».
 

Тепло у полтавських багатоповерхівках – на обліку. Кількість будинків з тепловими лічильниками у нашому місті наближається до позначки в 100%. У міжопалювальний період у деяких з них співробітники «Полтаватеплоенерго» завершували роботи з облаштування приладами обліку теплової енергії.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Ми в цьому році лише закінчували ті роботи, які розпочинали в минулому році. Тому що відбулися зміни в законодавстві України, і зараз ми не мали можливість фінансувати роботи по встановленню лічильників за рахунок коштів тарифу на теплову енергію. Але ті роботи, які ми розпочали в минулому році, ми закінчили. Ці роботи виконувалися близько на 100 будинках.

Після встановлення таких приладів у мешканців кожного з будинків з’являється можливість впливати на обсяги споживання теплової енергії, а отже, і на вартість послуги опалення у своїх платіжках. Для цього, - радять полтавські теплоенергетики, - слід провести загальні збори мешканців будинку та обрати на них відповідальну особу. Після обрання відповідальному слід звернутися до «Полтаватеплоенерго» письмово або зателефонувати до служби контролю на номер 510-482. Здійснювати регулювання обсягів споживання тепла допоможе паспорт, виготовлений «Полтаватеплоенерго» для кожного приладу обліку.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— В цьому паспорті ми вказуємо коротку характеристику цього лічильника, терміни державної повірки і параметри його роботи. Якщо споживачі мають бажання власним коштом регулювати, для них в цьому паспорті вказана розрахункова витрата теплоносія. Її можна побачити на обчислювачі і порівняти з тією величиною, яка зазначена в паспорті теплового лічильника.

А показники будинкових теплових лічильників фахівці «Полтаватеплоенерго» збирають переважно дистанційно - за допомогою автоматизованої системи передачі даних. Понад 900 будинкових теплових лічильників вже до неї підключені, решта - на черзі. Теплоенергетики нагадують, - на обсяг споживання тепла, а, відповідно, і на вартість послуги з централізованого опалення впливає багато факторів. Це і поверховість будівлі, і характеристики огороджувальних конструкцій, і температура в приміщеннях. Підприємство, - говорить головний інженер «Полтаватеплоенерго», - розраховує технічні показники, орієнтуючись на підтримання в оселях містян стабільної температури у 18-20°С. Якщо громада житлового будинку вирішить змінити цю температуру - вона має таку технічну можливість. Проте ці зміни обов’язково позначаться і на вартості послуги з централізованого опалення.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» запрошує на роботу адміністратора баз даних (далі — БД) інформаційної системи служб збуту...


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30