Житловий фонд Полтави більш ніж на 95% забезпечений будинковими тепловими лічильниками

2018-09-13  


ЖИТЛОВИЙ ФОНД ПОЛТАВИ БІЛЬШ НІЖ НА 95% ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ БУДИНКОВИМИ ТЕПЛОВИМИ ЛІЧИЛЬНИКАМИ
 
Понад 1200 таких приладів обліку вже встановлені у багатоповерхівках міста. Більшість лічильників обладнана модемами для дистанційної передачі даних до підприємства «Полтаватеплоенерго».
 

Тепло у полтавських багатоповерхівках – на обліку. Кількість будинків з тепловими лічильниками у нашому місті наближається до позначки в 100%. У міжопалювальний період у деяких з них співробітники «Полтаватеплоенерго» завершували роботи з облаштування приладами обліку теплової енергії.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Ми в цьому році лише закінчували ті роботи, які розпочинали в минулому році. Тому що відбулися зміни в законодавстві України, і зараз ми не мали можливість фінансувати роботи по встановленню лічильників за рахунок коштів тарифу на теплову енергію. Але ті роботи, які ми розпочали в минулому році, ми закінчили. Ці роботи виконувалися близько на 100 будинках.

Після встановлення таких приладів у мешканців кожного з будинків з’являється можливість впливати на обсяги споживання теплової енергії, а отже, і на вартість послуги опалення у своїх платіжках. Для цього, - радять полтавські теплоенергетики, - слід провести загальні збори мешканців будинку та обрати на них відповідальну особу. Після обрання відповідальному слід звернутися до «Полтаватеплоенерго» письмово або зателефонувати до служби контролю на номер 510-482. Здійснювати регулювання обсягів споживання тепла допоможе паспорт, виготовлений «Полтаватеплоенерго» для кожного приладу обліку.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— В цьому паспорті ми вказуємо коротку характеристику цього лічильника, терміни державної повірки і параметри його роботи. Якщо споживачі мають бажання власним коштом регулювати, для них в цьому паспорті вказана розрахункова витрата теплоносія. Її можна побачити на обчислювачі і порівняти з тією величиною, яка зазначена в паспорті теплового лічильника.

А показники будинкових теплових лічильників фахівці «Полтаватеплоенерго» збирають переважно дистанційно - за допомогою автоматизованої системи передачі даних. Понад 900 будинкових теплових лічильників вже до неї підключені, решта - на черзі. Теплоенергетики нагадують, - на обсяг споживання тепла, а, відповідно, і на вартість послуги з централізованого опалення впливає багато факторів. Це і поверховість будівлі, і характеристики огороджувальних конструкцій, і температура в приміщеннях. Підприємство, - говорить головний інженер «Полтаватеплоенерго», - розраховує технічні показники, орієнтуючись на підтримання в оселях містян стабільної температури у 18-20°С. Якщо громада житлового будинку вирішить змінити цю температуру - вона має таку технічну можливість. Проте ці зміни обов’язково позначаться і на вартості послуги з централізованого опалення.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО


Вже зараз за допомогою он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Мапи комерційного обліку» можна дізнатися загальну заборгованість мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за послуги «Полтаватеплоенерго». Інформація, представлена на мапі, відповідає початку опалювального сезону 2018-2019 рр. Також за відповідними адресами сервіс наводить перелік квартир, які на даний момент мають найбільшу по будинку заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Напередодні початку опалювального сезону 2018-2019 рр. «Полтаватеплоенерго» провело аналіз та підсумувало стан розрахунків мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за вже спожиті послуги підприємства...


Архiв новин

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30