Кращі електромонтери «Полтаватеплоенерго» змагалися в професійній майстерності

2018-10-03  


КРАЩІ ЕЛЕКТРОМОНТЕРИ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЗМАГАЛИСЯ В ПРОФЕСІЙНІЙ МАЙСТЕРНОСТІ

Уже втретє в «Полтаватеплоенерго» провели конкурс «Кращий за професією». У ньому взяли участь дев’ять електромонтерів з різних виробничих підрозділів підприємства. Змагання провели в механічній майстерні виробничої бази підприємства.


Це вже традиційний конкурс, який щороку проходить на підприємстві. У 2016-му за звання кращого змагалися слюсарі-ремонтники, торік конкурс провели серед зварювальників, які виконували завдання на реальному об’єкті під час заміни тепломережі. До участі в конкурсі завжди залучаються представники різних виробничих підрозділів, які зарекомендували себе як сумлінні та високопрофесійні працівники.

— У першу чергу, береться до уваги характеристика працівника від його майстра, керівника. Враховується обсяг виконаних робіт, якість і витрачений час. Чим краще і швидше працівник справляється із щоденними завданнями, тим більше у нього шансів потрапити на змагання, – розповів головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко.

Мета конкурсу «Кращий за професією» – стимулювати працівників до підвищення їхньої майстерності та покращення якості роботи на підприємстві. До того ж, зізнаються теплоенергетики, такі заходи завжди цікаві для решти членів трудового колективу. Вони активно вболівають за своїх колег, і їхня підтримка додає конкурсантам упевненості.

Цьогоріч змагання провели у 2 етапи. Учасники мали спочатку накреслити, а потім змонтувати схему підключення електродвигуна насоса. Цю роботу вони регулярно виконують на котельнях підприємства.

— Тому, думаю, ніяких проблем із виконанням цього завдання у них не виникне. Після завершення монтажу і підключення стенду до електромережі має загорітися зелена лампочка, що означатиме правильність збору схеми. Якби на місці лампочки був електродвигун, він би почав працювати, – пояснив Володимир Пасічко.

На першому етапі оцінювалася відповідність схеми вимогам ДСТУ, точність її креслення. На другому — акуратність виконання робіт і час збору цієї схеми.

Анатолій Білецький працює електромонтером другого теплового району «Полтаватеплоенерго» лише півроку. Проте він намагається якомога швидше набувати досвіду і переконаний: його професія суспільно важлива та перспективна.

— Галузь енергетики щороку стрімко розвивається. Постійно постають нові завдання, над якими цікаво працювати. Саме тому я обрав цю професію, – ділиться фахівець.

Анатолій зізнається, що відчуває сильну конкуренцію під час змагань:

— Я чи не наймолодший серед учасників, маю менше досвіду. Але мені є чому повчитися у більш досвідчених фахівців підприємства. І цей конкурс – одна з можливостей поспостерігати за роботою професіоналів.

Федір Ковбасинський уже 18 років працює на Карлівській майстерській дільниці «Полтаватеплоенерго». Говорить, що про свій професійний вибір не шкодує:

— Люблю свою роботу, адже починає крутитися і світитися те, що не крутилося і не світилося до мене. Наприклад, люди сиділи на роботі без світла. Я прийшов, усе відремонтував – і вони почали спокійно працювати.

Найкраще в конкурсі, каже електромонтер, – це спілкування:

— Тут ми ділимося досвідом. Я знайомлюся з колегами, яких досі не знав. Усі сюди зійшлися і на людей подивитися, і себе показати. Ну і, звичайно, упоратись із завданнями.

Незважаючи на формат конкурсу, який передбачає протистояння, атмосфера на заході була дружньою, позитивною. І ті, хто на короткий час став суперниками, після оголошення результатів пліч-о-пліч повернулися до своїх робочих місць.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31