Вже у п’ятдесятий раз «Полтаватеплоенерго» готове розпочати опалювальний сезон

2018-10-05  


ВЖЕ У П’ЯТДЕСЯТИЙ РАЗ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ГОТОВЕ РОЗПОЧАТИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН


П’ятдесят років тому «Полтаватеплоенерго» починало свій перший опалювальний сезон. На той час воно інакше називалося, функціонувало зовсім в інших економічних та соціальних умовах, кількість його працівників була мізерно малою, а спектр завдань – надзвичайно широким. Подолавши шлях у півстоліття, сьогодні «Полтаватеплоенерго» озирається на свою історію з ностальгією і подивуванням: скільки всього довелося пережити, які труднощі перебороти. Кожна декада років несла з собою нові завдання і перемоги, додавала досвіду і розкривала горизонти. Та, досягаючи нових виробничих висот, полтавські теплоенергетики завжди пам’ятали, для кого вони працюють, – для своїх земляків. В оселях полтавців завжди має бути тепло – з таким девізом «Полтаватеплоенерго» вже у п’ятдесятий раз готове розпочати черговий опалювальний сезон.

Прес-служба "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.