Вже у п’ятдесятий раз «Полтаватеплоенерго» готове розпочати опалювальний сезон

2018-10-05  


ВЖЕ У П’ЯТДЕСЯТИЙ РАЗ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ГОТОВЕ РОЗПОЧАТИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН


П’ятдесят років тому «Полтаватеплоенерго» починало свій перший опалювальний сезон. На той час воно інакше називалося, функціонувало зовсім в інших економічних та соціальних умовах, кількість його працівників була мізерно малою, а спектр завдань – надзвичайно широким. Подолавши шлях у півстоліття, сьогодні «Полтаватеплоенерго» озирається на свою історію з ностальгією і подивуванням: скільки всього довелося пережити, які труднощі перебороти. Кожна декада років несла з собою нові завдання і перемоги, додавала досвіду і розкривала горизонти. Та, досягаючи нових виробничих висот, полтавські теплоенергетики завжди пам’ятали, для кого вони працюють, – для своїх земляків. В оселях полтавців завжди має бути тепло – з таким девізом «Полтаватеплоенерго» вже у п’ятдесятий раз готове розпочати черговий опалювальний сезон.

Прес-служба "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО