Вітаємо працівників юридичної служби підприємства з професійним святом!

2018-10-08  


ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

8 жовтня своє професійне свято відзначають працівники юридичної служби «Полтаватеплоенерго».


Бути юристом – значить не тільки постійно відслідковувати всі зміни в законодавстві, але й бачити за кожним рядком законів долі звичайних людей. А для цього необхідно бути не лише майстром своєї справи, а й гарним психологом.

Ірина Сотник, начальник юридичної служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
— Юристи «Полтаватеплоенерго» — це люди надзвичайної ерудиції з гнучким розумом та сталевою витримкою. Наша місія — слідкувати за дотриманням законності навіть у найдрібніших деталях і відстоювати інтереси підприємства всюди, де виникне така необхідність.

Тож щирі вітання з професійним святом надсилаємо юристам «Полтаватеплоенерго». Нехай у вашій щоденній роботі панує порядок і коректність. Щиро бажаємо вам професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя і натхнення.

Адміністрація, профспілковий комітет та 
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31