Вітаємо працівників юридичної служби підприємства з професійним святом!

2018-10-08  


ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

8 жовтня своє професійне свято відзначають працівники юридичної служби «Полтаватеплоенерго».


Бути юристом – значить не тільки постійно відслідковувати всі зміни в законодавстві, але й бачити за кожним рядком законів долі звичайних людей. А для цього необхідно бути не лише майстром своєї справи, а й гарним психологом.

Ірина Сотник, начальник юридичної служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
— Юристи «Полтаватеплоенерго» — це люди надзвичайної ерудиції з гнучким розумом та сталевою витримкою. Наша місія — слідкувати за дотриманням законності навіть у найдрібніших деталях і відстоювати інтереси підприємства всюди, де виникне така необхідність.

Тож щирі вітання з професійним святом надсилаємо юристам «Полтаватеплоенерго». Нехай у вашій щоденній роботі панує порядок і коректність. Щиро бажаємо вам професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя і натхнення.

Адміністрація, профспілковий комітет та 
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.