Вітаємо працівників юридичної служби підприємства з професійним святом!

2018-10-08  


ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ЮРИДИЧНОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

8 жовтня своє професійне свято відзначають працівники юридичної служби «Полтаватеплоенерго».


Бути юристом – значить не тільки постійно відслідковувати всі зміни в законодавстві, але й бачити за кожним рядком законів долі звичайних людей. А для цього необхідно бути не лише майстром своєї справи, а й гарним психологом.

Ірина Сотник, начальник юридичної служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
— Юристи «Полтаватеплоенерго» — це люди надзвичайної ерудиції з гнучким розумом та сталевою витримкою. Наша місія — слідкувати за дотриманням законності навіть у найдрібніших деталях і відстоювати інтереси підприємства всюди, де виникне така необхідність.

Тож щирі вітання з професійним святом надсилаємо юристам «Полтаватеплоенерго». Нехай у вашій щоденній роботі панує порядок і коректність. Щиро бажаємо вам професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя і натхнення.

Адміністрація, профспілковий комітет та 
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО