«Полтаватеплоенерго» відсвяткувало 50-річчя

2018-10-09  


«Полтаватеплоенерго» відсвяткувало 50-річчя

Минулої п’ятниці, 5 жовтня, у Полтавському обласному театрі імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди 50-річчя обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». На захід були запрошені працівники і ветерани підприємства, представники обласної влади та Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго». Ветеранів та кращих працівників нагородили почесними грамотами і подяками за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємства.


Зі сцени лунали урочисті вітання та щирі побажання. Для усіх присутніх виступили камерний оркестр, солісти і танцювальні колективи Полтавської обласної філармонії.

За словами виконувача обов’язків генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександра Олексенка, 50 років – дуже важлива подія в житті підприємства.

— Уже півстоліття «Полтаватеплоенерго» разом з полтавцями. Завдяки злагодженій праці нашого колективу в оселях містян завжди тепло та затишно. Починали ми свою роботу далекого 1968 року з невеликих малопотужних котелень, які розташовувалися у підвалах житлових будинків. Пізніше вони були об’єднані в єдину мережу та автоматизовані, – розповів Олександр Олексенко.

«Полтаватеплоенерго» уже не перший рік входить до трійки кращих підприємств комунальної теплоенергетики України за досягненнями, технічними рішеннями, економічними показниками.

— На нашому підприємстві завжди своєчасно і в повному обсязі виплачується заробітна плата. Ми досягли значної економії паливно-енергетичних ресурсів. Постійно запроваджуємо новітні технології. Тому, озираючись назад, можу з певністю сказати: нам є чим пишатися, – поділився Олександр Олексенко.

Ветеран підприємства Микола Гладченко пропрацював у «Полтаватеплоенерго» 21 рік. Прийшов у 1987-му на посаду начальника дільниці з ремонту котелень і тепломереж.

— У мене в підрозділі були зварювальники, столяри, теслі. Ми займалися усуненням аварій на тепломережах. Пізніше мене перевели в метрологічну лабораторію на посаду інженера-технолога. Працював я і у виробничому відділі. Ремонтував насоси та різне обладнання. Уже 10 років на пенсії, – розповів Микола Гладченко.

За його словами, за останні десятиліття підприємство далеко пішло вперед:

— Дуже багато чого змінилося на краще. Зараз на підприємстві є сучасна техніка, котли, нове обладнання, нова автоматика безпеки та керування. Раніше автоматика була доволі умовною, бо потребувала присутності людини. Також істотно покращилася система обліку споживання енергоносіїв та відпуску теплової енергії, – пояснив Микола Гладченко.

Марина Шах – провідний бухгалтер «Полтаватеплоенерго». Працює на підприємстві вже понад 16 років. Розповідає, що дуже любить свою роботу.

— Найбільше подобається те, що в нас прекрасний дружний колектив. Ми стрімко розвиваємося. Узагалі, 50 років для нашого підприємства і його працівників – це ціле життя, – поділилася Марина Шах.

Однак, зізнаються полтавські теплоенергетики, 50-ліття – не привід зупинятися на досягнутому. Серед першочергових завдань – заміна теплових мереж на більш сучасні, які дозволять мінімізувати втрати тепла при його транспортуванні, а також реконструкція джерел теплової енергії.

— Ще одним важливим завданням є підтримка належного рівня кваліфікації кожного працівника й мотивація на ще сумлінніше ставлення до роботи. Наприклад, оператор котельні мусить відповідати за її якісне обслуговування. Слюсар – за якісний ремонт теплових мереж, – пояснив Олександр Олексенко.

Шанобливим словом під час святкування згадали і тих полтавських теплоенергетиків, які попри урочистості перебували на робочих місцях та своєю працею забезпечували комфорт і затишок в оселях земляків.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31