«Полтаватеплоенерго» відсвяткувало 50-річчя

2018-10-09  


«Полтаватеплоенерго» відсвяткувало 50-річчя

Минулої п’ятниці, 5 жовтня, у Полтавському обласному театрі імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди 50-річчя обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». На захід були запрошені працівники і ветерани підприємства, представники обласної влади та Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго». Ветеранів та кращих працівників нагородили почесними грамотами і подяками за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємства.


Зі сцени лунали урочисті вітання та щирі побажання. Для усіх присутніх виступили камерний оркестр, солісти і танцювальні колективи Полтавської обласної філармонії.

За словами виконувача обов’язків генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олександра Олексенка, 50 років – дуже важлива подія в житті підприємства.

— Уже півстоліття «Полтаватеплоенерго» разом з полтавцями. Завдяки злагодженій праці нашого колективу в оселях містян завжди тепло та затишно. Починали ми свою роботу далекого 1968 року з невеликих малопотужних котелень, які розташовувалися у підвалах житлових будинків. Пізніше вони були об’єднані в єдину мережу та автоматизовані, – розповів Олександр Олексенко.

«Полтаватеплоенерго» уже не перший рік входить до трійки кращих підприємств комунальної теплоенергетики України за досягненнями, технічними рішеннями, економічними показниками.

— На нашому підприємстві завжди своєчасно і в повному обсязі виплачується заробітна плата. Ми досягли значної економії паливно-енергетичних ресурсів. Постійно запроваджуємо новітні технології. Тому, озираючись назад, можу з певністю сказати: нам є чим пишатися, – поділився Олександр Олексенко.

Ветеран підприємства Микола Гладченко пропрацював у «Полтаватеплоенерго» 21 рік. Прийшов у 1987-му на посаду начальника дільниці з ремонту котелень і тепломереж.

— У мене в підрозділі були зварювальники, столяри, теслі. Ми займалися усуненням аварій на тепломережах. Пізніше мене перевели в метрологічну лабораторію на посаду інженера-технолога. Працював я і у виробничому відділі. Ремонтував насоси та різне обладнання. Уже 10 років на пенсії, – розповів Микола Гладченко.

За його словами, за останні десятиліття підприємство далеко пішло вперед:

— Дуже багато чого змінилося на краще. Зараз на підприємстві є сучасна техніка, котли, нове обладнання, нова автоматика безпеки та керування. Раніше автоматика була доволі умовною, бо потребувала присутності людини. Також істотно покращилася система обліку споживання енергоносіїв та відпуску теплової енергії, – пояснив Микола Гладченко.

Марина Шах – провідний бухгалтер «Полтаватеплоенерго». Працює на підприємстві вже понад 16 років. Розповідає, що дуже любить свою роботу.

— Найбільше подобається те, що в нас прекрасний дружний колектив. Ми стрімко розвиваємося. Узагалі, 50 років для нашого підприємства і його працівників – це ціле життя, – поділилася Марина Шах.

Однак, зізнаються полтавські теплоенергетики, 50-ліття – не привід зупинятися на досягнутому. Серед першочергових завдань – заміна теплових мереж на більш сучасні, які дозволять мінімізувати втрати тепла при його транспортуванні, а також реконструкція джерел теплової енергії.

— Ще одним важливим завданням є підтримка належного рівня кваліфікації кожного працівника й мотивація на ще сумлінніше ставлення до роботи. Наприклад, оператор котельні мусить відповідати за її якісне обслуговування. Слюсар – за якісний ремонт теплових мереж, – пояснив Олександр Олексенко.

Шанобливим словом під час святкування згадали і тих полтавських теплоенергетиків, які попри урочистості перебували на робочих місцях та своєю працею забезпечували комфорт і затишок в оселях земляків.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.