Вітаємо кадровиків підприємства з професійним святом!

2018-10-12  


ВІТАЄМО КАДРОВИКІВ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

12 жовтня професійне свято відзначають працівники відділу кадрів «Полтаватеплоенерго».

Складова успіху будь-якого підприємства – це не стільки сучасне і потужне обладнання, скільки люди, які з ним працюють. Тому для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» завжди було пріоритетом зібрати справжніх професіоналів, які б і роботу знали, і між собою вміли знайти спільну мову.

Відділ кадрів супроводжує кожного працівника від моменту прийняття на роботу до часу його виходу на заслужений відпочинок, розділяє з кожним радощі та негаразди – тішиться поповненням у родині разом з молодими матусями і вітає з поверненням на роботу тих, хто щойно завершив лікування. Тож переоцінити значення відділу кадрів у роботі підприємства неможливо.

Тож щиро вітаємо наших кадровиків з професійним святом. Нехай кожен день приносить позитивні емоції. Зичимо щодня відчувати вдячність, шану і повагу. Міцного вам здоров’я, успіхів на професійній ниві, нових досягнень!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31