Вітаємо кадровиків підприємства з професійним святом!

2018-10-12  


ВІТАЄМО КАДРОВИКІВ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

12 жовтня професійне свято відзначають працівники відділу кадрів «Полтаватеплоенерго».

Складова успіху будь-якого підприємства – це не стільки сучасне і потужне обладнання, скільки люди, які з ним працюють. Тому для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» завжди було пріоритетом зібрати справжніх професіоналів, які б і роботу знали, і між собою вміли знайти спільну мову.

Відділ кадрів супроводжує кожного працівника від моменту прийняття на роботу до часу його виходу на заслужений відпочинок, розділяє з кожним радощі та негаразди – тішиться поповненням у родині разом з молодими матусями і вітає з поверненням на роботу тих, хто щойно завершив лікування. Тож переоцінити значення відділу кадрів у роботі підприємства неможливо.

Тож щиро вітаємо наших кадровиків з професійним святом. Нехай кожен день приносить позитивні емоції. Зичимо щодня відчувати вдячність, шану і повагу. Міцного вам здоров’я, успіхів на професійній ниві, нових досягнень!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.