Вітаємо кадровиків підприємства з професійним святом!

2018-10-12  


ВІТАЄМО КАДРОВИКІВ ПІДПРИЄМСТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

12 жовтня професійне свято відзначають працівники відділу кадрів «Полтаватеплоенерго».

Складова успіху будь-якого підприємства – це не стільки сучасне і потужне обладнання, скільки люди, які з ним працюють. Тому для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» завжди було пріоритетом зібрати справжніх професіоналів, які б і роботу знали, і між собою вміли знайти спільну мову.

Відділ кадрів супроводжує кожного працівника від моменту прийняття на роботу до часу його виходу на заслужений відпочинок, розділяє з кожним радощі та негаразди – тішиться поповненням у родині разом з молодими матусями і вітає з поверненням на роботу тих, хто щойно завершив лікування. Тож переоцінити значення відділу кадрів у роботі підприємства неможливо.

Тож щиро вітаємо наших кадровиків з професійним святом. Нехай кожен день приносить позитивні емоції. Зичимо щодня відчувати вдячність, шану і повагу. Міцного вам здоров’я, успіхів на професійній ниві, нових досягнень!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО