«ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

2018-10-12  


«ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

«ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

 Щиро вітаємо вас із Днем захисника України та Днем Українського козацтва! Нехай ці свята наповнять серце кожного українця гордістю за свою Батьківщину і прагненням внести свою частку в її розвиток. Побажаймо нашій рідній землі процвітання, миру та єдності. Хай ніколи не в’яне її козацька слава, хай стелиться їй вишитими рушниками широка дорога в майбуття!


Адміністрація, профспілковий комітет
та колектив ПОКВПТГ «ПОЛТВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО