Вітаємо всіх наших автомобілістів зі святом, і особливо тих із них, для кого це свято стало професійним!

2018-10-26   


ВІТАЄМО ВСІХ НАШИХ АВТОМОБІЛІСТІВ ЗІ СВЯТОМ, І ОСОБЛИВО ТИХ ІЗ НИХ, ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО СТАЛО ПРОФЕСІЙНИМ!

28 жовтня своє професійне свято відзначають працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго».

ШАНОВНІ НАШІ АВТОМОБІЛІСТИ!

Щиро вітаємо Вас зі святом! Проте воно не тільки для водіїв автотранспортних засобів нашого підприємства, а й тих, хто своєю щоденною працею забезпечує безвідмовність та безпеку їх пересування. 

День автомобіліста, без перебільшення можна назвати всенародним святом. Якщо вірити статистиці, більше третини населення нашої планети є автомобілістами, а практично всі інші — регулярно користуються транспортними засобами в якості пасажирів. 

Сьогодні автомобільний транспорт — це невід’ємна частина життя і нашого підприємства, від якої залежить робота всіх без виключення його структурних підрозділів й оперативність реагування на будь-які виробничі ситуації. 

Від імені всього трудового колективу, вітаємо автомобілістів зі святом і бажаємо, щоб автомобіль завжди був для вас надійним і вірним товаришем, широких і рівних доріг, атмосфери взаєморозуміння та взаємоповаги на них. 

Здоров'я Вам, родинного благополуччя та удачі!

Ні цвяха, ні жезла!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31