Вітаємо всіх наших автомобілістів зі святом, і особливо тих із них, для кого це свято стало професійним!

2018-10-26   


ВІТАЄМО ВСІХ НАШИХ АВТОМОБІЛІСТІВ ЗІ СВЯТОМ, І ОСОБЛИВО ТИХ ІЗ НИХ, ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО СТАЛО ПРОФЕСІЙНИМ!

28 жовтня своє професійне свято відзначають працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго».

ШАНОВНІ НАШІ АВТОМОБІЛІСТИ!

Щиро вітаємо Вас зі святом! Проте воно не тільки для водіїв автотранспортних засобів нашого підприємства, а й тих, хто своєю щоденною працею забезпечує безвідмовність та безпеку їх пересування. 

День автомобіліста, без перебільшення можна назвати всенародним святом. Якщо вірити статистиці, більше третини населення нашої планети є автомобілістами, а практично всі інші — регулярно користуються транспортними засобами в якості пасажирів. 

Сьогодні автомобільний транспорт — це невід’ємна частина життя і нашого підприємства, від якої залежить робота всіх без виключення його структурних підрозділів й оперативність реагування на будь-які виробничі ситуації. 

Від імені всього трудового колективу, вітаємо автомобілістів зі святом і бажаємо, щоб автомобіль завжди був для вас надійним і вірним товаришем, широких і рівних доріг, атмосфери взаєморозуміння та взаємоповаги на них. 

Здоров'я Вам, родинного благополуччя та удачі!

Ні цвяха, ні жезла!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.