Вітаємо всіх наших автомобілістів зі святом, і особливо тих із них, для кого це свято стало професійним!

2018-10-26   


ВІТАЄМО ВСІХ НАШИХ АВТОМОБІЛІСТІВ ЗІ СВЯТОМ, І ОСОБЛИВО ТИХ ІЗ НИХ, ДЛЯ КОГО ЦЕ СВЯТО СТАЛО ПРОФЕСІЙНИМ!

28 жовтня своє професійне свято відзначають працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго».

ШАНОВНІ НАШІ АВТОМОБІЛІСТИ!

Щиро вітаємо Вас зі святом! Проте воно не тільки для водіїв автотранспортних засобів нашого підприємства, а й тих, хто своєю щоденною працею забезпечує безвідмовність та безпеку їх пересування. 

День автомобіліста, без перебільшення можна назвати всенародним святом. Якщо вірити статистиці, більше третини населення нашої планети є автомобілістами, а практично всі інші — регулярно користуються транспортними засобами в якості пасажирів. 

Сьогодні автомобільний транспорт — це невід’ємна частина життя і нашого підприємства, від якої залежить робота всіх без виключення його структурних підрозділів й оперативність реагування на будь-які виробничі ситуації. 

Від імені всього трудового колективу, вітаємо автомобілістів зі святом і бажаємо, щоб автомобіль завжди був для вас надійним і вірним товаришем, широких і рівних доріг, атмосфери взаєморозуміння та взаємоповаги на них. 

Здоров'я Вам, родинного благополуччя та удачі!

Ні цвяха, ні жезла!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


24 жовтня 2018 року набула чинності постанова №829 Кабінету Міністрів України, якою затверджено Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів-розподілювачів теплової енергії. 

Ідея можливості індивідуального обліку тепла незалежно від способу розподілу теплової енергії в будинку знайшла широкий відгук серед мешканців багатоповерхівок з централізованим опаленням, особливо серед тих, в яких тепло розподіляється вертикально. Однак чимало засобів масової інформації в погоні за рейтингами і тиражами (можливо, навіть не навмисно) спотворюють інформацію, стверджуючи, що віднині і в будинках з вертикальним розподілом тепла споживачі можуть встановлювати індивідуальні (квартирні) лічильники теплової енергії. Це викликало сплеск звернень громадян до «Полтаватеплоенерго» з проханням якщо не забезпечити монтаж таких лічильників, то хоча б пояснити саму процедуру їх встановлення. Тож різницю між вузлами розподільного обліку теплової енергії та приладами-розподілювачами і умови їх встановлення розкрив заступник генерального директора із збуту ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Роман КАШИН... 
 

КОРИСНО


Вже зараз за допомогою он-лайн сервісу офіційного сайту підприємства «Мапи комерційного обліку» можна дізнатися загальну заборгованість мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за послуги «Полтаватеплоенерго». Інформація, представлена на мапі, відповідає початку опалювального сезону 2018-2019 рр. Також за відповідними адресами сервіс наводить перелік квартир, які на даний момент мають найбільшу по будинку заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Напередодні початку опалювального сезону 2018-2019 рр. «Полтаватеплоенерго» провело аналіз та підсумувало стан розрахунків мешканців житлових будинків Полтави та чотирьох райцентрів області за вже спожиті послуги підприємства...


Архiв новин

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30