«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

2018-11-23  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Голодомор 1932-1933 рр. – одна з найтрагічніших сторінок в історії українського народу.

У ті страшні роки щодня від голоду гинуло понад 20 тисяч українців.

У 1932-1933 рр., через конфіскацію у селян зернових та й узагалі всіх продуктів харчування, від штучно створеного голоду померло понад 3 мільйони українців. 

Не забуваймо й про голодомори організовані в 1921-1923 рр. та у 1946-1947 рр. У ці страшні для нашого народу роки корінне населення України також винищувалося через мор голодом.

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. Цьогоріч  — це 24 листопада.

Тож запалимо свічку та вшануймо хвилиною мовчання тих, хто не пережив роки трьох голодоморів.

Пам’ятаємо і сумуємо.

Адміністрація, профспілковий комітет
та колектив ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО