Вітаємо енергетиків «Полтаватеплоенерго» з їхнім професійним святом!

2018-12-22  


ВІТАЄМО ЕНЕРГЕТИКІВ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» З ЇХНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

22 грудня професійне свято відзначають енергетики «Полтаватеплоенерго».


Важко переоцінити значення роботи енергетиків «Полтаватеплоенерго», які забезпечують надходження електричної енергії до всіх структурних підрозділів підприємства, до кожної котельної та кожного теплового пункту. Завдяки їхній невпинній праці створюється одне з найцінніших людських благ – тепло та затишок в оселях. Без їх щоденної роботи неможливий комфорт у лікарнях, школах та дитячих садочках.

Символічно, що свято збігається з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в календарному році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Такий «збіг» підкреслює значення роботи працівників служби головного енергетика «Полтаватеплоенерго» і всієї енергетичної галузі. 

Тому в цей зимовий день, день зимового сонцестояння, ми щиро вітаємо наших енергетиків! Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у вашій щоденній нелегкій праці!

Нехай цей день — день вашого професійного свята, і усі інші дні вашого життя будуть сповнені лише теплою, світлою та позитивною енергією!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.