Вітаємо енергетиків «Полтаватеплоенерго» з їхнім професійним святом!

2018-12-22  


ВІТАЄМО ЕНЕРГЕТИКІВ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» З ЇХНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

22 грудня професійне свято відзначають енергетики «Полтаватеплоенерго».


Важко переоцінити значення роботи енергетиків «Полтаватеплоенерго», які забезпечують надходження електричної енергії до всіх структурних підрозділів підприємства, до кожної котельної та кожного теплового пункту. Завдяки їхній невпинній праці створюється одне з найцінніших людських благ – тепло та затишок в оселях. Без їх щоденної роботи неможливий комфорт у лікарнях, школах та дитячих садочках.

Символічно, що свято збігається з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в календарному році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Такий «збіг» підкреслює значення роботи працівників служби головного енергетика «Полтаватеплоенерго» і всієї енергетичної галузі. 

Тому в цей зимовий день, день зимового сонцестояння, ми щиро вітаємо наших енергетиків! Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у вашій щоденній нелегкій праці!

Нехай цей день — день вашого професійного свята, і усі інші дні вашого життя будуть сповнені лише теплою, світлою та позитивною енергією!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31