Негода зачепила і котельні «Полтаватеплоенерго» (ОНОВЛЕНО)

2018-12-26  
 

НЕГОДА ЗАЧЕПИЛА І КОТЕЛЬНІ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» (ОНОВЛЕНО)

Учора, 25 грудня, через ускладнення на території Полтавщини погодних умов (пориви сильного вітру, хуртовини, налипання мокрого снігу) сталося знеструмлення 127 населених пунктів області. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА. Не оминула негода і 26 котелень обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», розташованих у Полтаві, Машівці та Котельві.

Учора, 25 грудня, з ранку та протягом дня через знеструмлення, викликане складними погодними умовами, відбулася аварійна зупинка 26 котелень обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», розташованих у Полтаві, Машівці та Котельві.

Завдяки оперативним і злагодженим діям працівників підприємства протягом учорашнього дня роботу 24 котелень вдалося відновити, у точу числі і з застосуванням аварійних пересувних генераторів. Аварійні електрогенератори забезпечували безперебійне постачання тепла до осель споживачів, поки електропостачання цих об’єктів теплового господарства не було повністю відновлено. 

Проте дві котельні підприємства і досі працюють в аварійному режимі електропостачання. Зокрема, 25 грудня, близько 7:00 відбулася аварійна зупинка котелень підприємства за адресами: м. Полтава, вул. Патлаївська, 37-Т та смт Котельва, вул. Покровська, 5-Д. Загалом без опалення могли залишитися майже півтисячі споживачів. Оперативно, за рахунок включення в роботу аварійних пересувних генераторів, працівникам виробничо-диспетчерської служби «Полтаватеплоенерго» роботу зазначених котелень вдалося відновити. 

Станом на 17:00 робота електропостачання котелень підприємства за адресами: м. Полтава, вул. Патлаївська, 37-Т та смт Котельва, вул. Покровська, 5-Д відбувається в аварійному режимі електропостачання. Аварійні пересувні електрогенератори будуть забезпечувати безперебійне постачання тепла до повного відновлення електропостачання на ці котельні.
 
UPD 27.12.2018, 9:00: Учора, 26 грудня, з 18:00 електропостачання котельні на вул. Патлаївській, 37-Т у місті Полтаві було відновлено. Зараз ця котельня працює у штатному режимі.

Прес-служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.