Платіжки «Полтаватеплоенерго» за січень будуть з урахуванням нових тарифів

2019-01-03  
 

ПЛАТІЖКИ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЗА СІЧЕНЬ БУДУТЬ З УРАХУВАННЯМ НОВИХ ТАРИФІВ

1 січня набули чинності нові тарифи на послуги «Полтаватеплоенерго» з централізованого опалення і постачання гарячої води. Розміри цих тарифів для населення визначаються постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 1769, яка була затверджена 10 грудня 2018 року і почала діяти в перший день нового року.
 
Тарифи на послуги

Відповідно до цієї постанови, споживачі «Полтаватеплоенерго» за отримані послуги з централізованого опалення будуть розраховуватися за такими тарифами (з ПДВ):

— з будинковими та квартирними лічильниками теплової енергії — 1 596,93 грн/Гкал;
— без будинкових та квартирних лічильників — 35,78 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення.

На послугу з централізованого постачання гарячої води для полтавців та мешканців Котельви, Машівки, Карлівки і Решетилівки з січня діятимуть такі тарифи (з ПДВ):

— за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води — 96,71 грн за 1 куб.м води;
— за відсутності рушникосушильників — 89,54 грн за 1 куб.м води.

Загалом зміна тарифів була зумовлена значним підвищенням (майже на 23%) ціни на природний газ. А оскільки витрати на енергоносії є найбільшою складовою тарифів «Полтаватеплоенерго», коригування їх розмірів було передбачуваним і закономірним.

Звертаємо увагу, що нові тарифи будуть враховані при формуванні платіжок за підсумками січня. За грудень минулого року споживачі підприємства будуть розраховуватися за старими тарифами, які набули чинності 11 жовтня 2018 року. Нагадаємо їхні розміри (з ПДВ):

І. На послугу з централізованого опалення:

— з будинковими та квартирними лічильниками теплової енергії — 1 348,15 грн/Гкал;
— без будинкових і квартирних лічильників — 30,20 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення.

ІІ. На послугу з централізованого постачання гарячої води:

— за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води — 83,33 грн за 1 куб.м;
— за відсутності рушникосушильників — 77,28 грн за 1 куб.м.

Зі структурами тарифів, текстами постанов НКРЕКП і додатків до них та з обґрунтуванням змін тарифів можна ознайомитися на нашому сайті: te.pl.ua

Прес-служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.