Платіжки «Полтаватеплоенерго» за січень будуть з урахуванням нових тарифів

2019-01-03  
 

ПЛАТІЖКИ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЗА СІЧЕНЬ БУДУТЬ З УРАХУВАННЯМ НОВИХ ТАРИФІВ

1 січня набули чинності нові тарифи на послуги «Полтаватеплоенерго» з централізованого опалення і постачання гарячої води. Розміри цих тарифів для населення визначаються постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 1769, яка була затверджена 10 грудня 2018 року і почала діяти в перший день нового року.
 
Тарифи на послуги

Відповідно до цієї постанови, споживачі «Полтаватеплоенерго» за отримані послуги з централізованого опалення будуть розраховуватися за такими тарифами (з ПДВ):

— з будинковими та квартирними лічильниками теплової енергії — 1 596,93 грн/Гкал;
— без будинкових та квартирних лічильників — 35,78 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення.

На послугу з централізованого постачання гарячої води для полтавців та мешканців Котельви, Машівки, Карлівки і Решетилівки з січня діятимуть такі тарифи (з ПДВ):

— за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води — 96,71 грн за 1 куб.м води;
— за відсутності рушникосушильників — 89,54 грн за 1 куб.м води.

Загалом зміна тарифів була зумовлена значним підвищенням (майже на 23%) ціни на природний газ. А оскільки витрати на енергоносії є найбільшою складовою тарифів «Полтаватеплоенерго», коригування їх розмірів було передбачуваним і закономірним.

Звертаємо увагу, що нові тарифи будуть враховані при формуванні платіжок за підсумками січня. За грудень минулого року споживачі підприємства будуть розраховуватися за старими тарифами, які набули чинності 11 жовтня 2018 року. Нагадаємо їхні розміри (з ПДВ):

І. На послугу з централізованого опалення:

— з будинковими та квартирними лічильниками теплової енергії — 1 348,15 грн/Гкал;
— без будинкових і квартирних лічильників — 30,20 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення.

ІІ. На послугу з централізованого постачання гарячої води:

— за умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води — 83,33 грн за 1 куб.м;
— за відсутності рушникосушильників — 77,28 грн за 1 куб.м.

Зі структурами тарифів, текстами постанов НКРЕКП і додатків до них та з обґрунтуванням змін тарифів можна ознайомитися на нашому сайті: te.pl.ua

Прес-служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31