«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» запрошує на постійну роботу

2019-02-01  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ
Контролер

Запрошуємо на постійну роботу контролера теплового господарства.

Вимоги: 
— уміння впевнено користуватися комп'ютером;
— комунікабельність;
— професійно-технічна або базова вища освіта.

5-денний робочий тиждень. Місце роботи — м. Полтава, вул. Генерала Духова, 1. Офіційне працевлаштування, вчасна заробітна плата, повний соціальний пакет.

Щодо працевлаштування телефонуйте: (0532) 510-428 та (0532) 510-427.

Інші вакансії «Полтаватеплоенерго» можна знайти на сайті підприємства у розділі «ВАКАНСІЇ»

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО