«Полтаватеплоенерго» чекає на своїх підписників з Google+ в інших соціальних мережах

2019-02-05  

  

 «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЧЕКАЄ НА СВОЇХ ПІДПИСНИКІВ З GOOGLE+ В ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Нещодавно на адресу кожного користувача соціальної мережі Google+ надійшло повідомлення від її сервісної служби, що з 4 квітня ця мережа припинить свою роботу. І хоча «Полтаватеплоенерго» також користувалося Google+ для інформування споживачів, для підприємства це не єдиний канал комунікації зі своєю аудиторією.

Читайте нас у соцмережах і месенджерах
Початок лютого для користувачів соціальної мережі Google+ позначився неприємною новиною: усі вони отримали на свої електронні скриньки листи про те, що в квітні ця соцмережа перестане працювати, а всі дані, розміщені в ній, будуть видалені. Свого часу Google+ вивів всесвітньо відомий пошуковик на ринок інтернет-комунікацій і завоював свій пласт аудиторії. Однак, як повідомляється в офіційному повідомленні, популярність сервісу була не настільки високою, щоб продовжувати підтримувати його роботу. 

Ця соціальна мережа була для «Полтаватеплоенерго» однією з платформ для інформування споживачів. Кількість підписників, що незмінно зростала, тішила нас думкою, що свою справу ми робимо недарма. І закриття Google+ стало для «Полтаватеплоенерго» неприємним сюрпризом. 

Однак це не значить, що решта каналів спілкування зі споживачами для нас закрита. Підприємство продовжує розміщувати публікації про свою роботу, корисні інструктажі для користувачів он-лайн сервісів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» і матеріали щодо змін у законодавстві та галузі комунальної теплоенергетики в цілому. І хоча один зі способів розповісти про нашу діяльність відійде у минуле, це ще не означає, що більше про нас ніде не прочитати. Отже, нагадаємо, де можна знайти інформацію від «Полтаватеплоенерго».

1. Офіційний сайт підприємства — єдине джерело найдостовірнішої інформації про діяльність підприємства. Тут знайдете корисні он-лайн сервіси, тематичні статті та інтерв’ю і посилання на нормативно-правову базу.

2. Соціальні мережі:

Twitter,Перефразовуючи відомий вислів, «не гуглом єдиним…». Наші пости в цих соцмережах відображають усе те, що можна було знайти і на Google+, а подеколи навіть більше. Тож приєднуйтесь до наших сторінок у цих сервісах і завжди будьте в курсі новин «Полтаватеплоенерго».

3. Месенджери:

Viber;

Telegram

Вони дозволяють не тільки передавати показники через чат-боти, а й читати дописи від «Полтаватеплоенерго» з будь-якого пристрою, на якому встановлені. Наші паблік акаунти в цих додатках можна знайти за іменем PoltavaTE. Тут розміщується актуальна стисла інформація щодо останніх публікацій на сайті.

Тож, шановні наші підписники з Google+, залишайтеся з нами і надалі. Читайте нас на інших інтернет-ресурсах, щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві та цікавинок у сфері комунальної теплоенергетики. 

Якщо ж ви уперше натрапили на нашу публікацію, приєднуйтесь до широкого кола наших читачів. Обирайте зручний для вас канал комунікації (або навіть не один) і дізнавайтеся всю актуальну інформацію з перших вуст.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.