«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із цього року полтавці сплачуватимуть за опалення і гарячу воду окремо

2019-02-12  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ІЗ СІЧНЯ ЦЬОГО РОКУ ПОЛТАВЦІ СПЛАЧУВАТИМУТЬ ЗА ОПАЛЕННЯ І ГАРЯЧУ ВОДУ ОКРЕМО

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води.

На виконання вимог чинного законодавства «Полтаватеплоенерго» провело розділення розрахунків: окремо за послугу з централізованого опалення та за послугу з централізованого постачання гарячої води.

Розділення загального залишку коштів на особовому рахунку (заборгованості/переплати) абонентська служба підприємства виконала станом на початок року. Розподіл відбувався у відсотковому співвідношенні пропорційно до суми нарахувань окремо по кожній послузі у загальній сумі нарахувань по особовому рахунку споживача за період з 1 жовтня 2014 року по 31 грудня 2018 року включно.

У разі розбіжності між станом розрахунків у розрізі послуг, що значиться в обліковій базі підприємства, та особистим обліком споживача він має можливість скоригувати її таким чином:

або звернутись до підприємства з метою приведення у відповідність залишків у розрізі послуг за даними споживача;
або оплатити залишки станом на 1 лютого 2019 року в розрізі послуг за даними підприємства.

Щоб переглянути нарахування та сплати окремо за кожну послугу, можна скористатися цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/):

Крок 1. Зайдіть на офіційний сайт підприємства (http://te.pl.ua/).
Крок 2. Перейдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/).
Крок 3. Увійдіть у сервіс, ввівши логін і пароль.
Крок 4. Перейдіть у розділ меню «Взаєморозрахунки».
Крок 5. Із запропонованих варіантів відображення оберіть «У розрізі послуг».

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із цього року полтавці сплачуватимуть за опалення і гарячу воду окремо

 

На екрані з’явиться зведена таблиця (як і раніше) з історією нарахувань та сплат. А нижче розміщені два активні посилання на перегляд цієї ж історії окремо за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із цього року полтавці сплачуватимуть за опалення і гарячу воду окремо

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.


Абонентська служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.