«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із цього року полтавці сплачуватимуть за опалення і гарячу воду окремо

2019-02-12  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ІЗ СІЧНЯ ЦЬОГО РОКУ ПОЛТАВЦІ СПЛАЧУВАТИМУТЬ ЗА ОПАЛЕННЯ І ГАРЯЧУ ВОДУ ОКРЕМО

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води.

На виконання вимог чинного законодавства «Полтаватеплоенерго» провело розділення розрахунків: окремо за послугу з централізованого опалення та за послугу з централізованого постачання гарячої води.

Розділення загального залишку коштів на особовому рахунку (заборгованості/переплати) абонентська служба підприємства виконала станом на початок року. Розподіл відбувався у відсотковому співвідношенні пропорційно до суми нарахувань окремо по кожній послузі у загальній сумі нарахувань по особовому рахунку споживача за період з 1 жовтня 2014 року по 31 грудня 2018 року включно.

У разі розбіжності між станом розрахунків у розрізі послуг, що значиться в обліковій базі підприємства, та особистим обліком споживача він має можливість скоригувати її таким чином:

або звернутись до підприємства з метою приведення у відповідність залишків у розрізі послуг за даними споживача;
або оплатити залишки станом на 1 лютого 2019 року в розрізі послуг за даними підприємства.

Щоб переглянути нарахування та сплати окремо за кожну послугу, можна скористатися цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/):

Крок 1. Зайдіть на офіційний сайт підприємства (http://te.pl.ua/).
Крок 2. Перейдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/).
Крок 3. Увійдіть у сервіс, ввівши логін і пароль.
Крок 4. Перейдіть у розділ меню «Взаєморозрахунки».
Крок 5. Із запропонованих варіантів відображення оберіть «У розрізі послуг».

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із цього року полтавці сплачуватимуть за опалення і гарячу воду окремо

 

На екрані з’явиться зведена таблиця (як і раніше) з історією нарахувань та сплат. А нижче розміщені два активні посилання на перегляд цієї ж історії окремо за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із цього року полтавці сплачуватимуть за опалення і гарячу воду окремо

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.


Абонентська служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

Чат-боти для передачі показників

Чат-боти у месенджерах Viber і Telegram уже не перший місяць служать добрими помічниками споживачам послуг «Полтаватеплоенерго», коли настає період передачі показників лічильників. Цього місяця їх необхідно передати не пізніше 29 серпня включно...

 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Протягом цього міжопалювального періоду багатоповерхівки Полтави буде обладнано будинковими лічильниками гарячої води 

Будинкові лічильники гарячої води 

Як здійснюватиметься комерційний облік гарячої води у житлових будинках обласного центру та що у зв’язку з цим зміниться для споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», розповів начальник служби контролю за збутом теплової енергії підприємства Віктор ІВАНЧЕНКО...

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.