Як відбуватиметься монетизація субсидій, — відповідь Мінрегіонбуду України

2019-03-01  


ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ, — ВІДПОВІДЬ МІНРЕГІОНБУДУ УКРАЇНИ
 
Шановні споживачі! Якщо ви отримуєте субсидію, то ця інформація буде для вас корисною.

Як відбуватиметься монетизація субсидій, — відповідь Мінрегіонбуду України

Із березня цього року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Якщо субсидія була вам призначена до 31 грудня 2018 року, то, починаючи з субсидії за лютий цього року, вона буде виплачуватись готівкою.

Якщо субсидія була призначена із січня цього року, її надання відбуватиметься у безготівковій формі шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк».

Розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

— пенсіонерам — Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою;

— особам, які не одержують пенсії, — АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня цього року звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).
 
 
Зверніть увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач обов’язково має сплачувати рахунки за послуги, оскільки прострочена заборгованість унеможливить подальше надання державної підтримки.

За матеріалами Міністерства регіонального розвитку, 
будівництва та житлово-комунального господарства України.
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.