Вітаємо нашу колегу Євгенію Вадимівну Литецьку із званням заслуженого працівника сфери послуг України!

2019-03-13  


ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ ЄВГЕНІЮ ВАДИМІВНУ ЛИТЕЦЬКУ ІЗ ЗВАННЯМ ЗАСЛУЖЕНОГО ПРАЦІВНИКА СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ!

Приємна новина облетіла всі структурні підрозділи «Полтаватеплоенерго»: 11 березня указом Президента України заступнику начальника виробничої служби Євгенії Литецькій було присвоєно звання заслуженого працівника сфери послуг. 

Євгенію Вадимівну знають усі працівники підприємства — і ті, які щойно розпочали свій трудовий шлях у галузі комунальної теплоенергетики, і досвідчені працівники, і ті, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку. 

Понад сорок років трудиться Євгенія Литецька на «Полтаватеплоенерго», вона була свідком становлення підприємства, його основних історичних віх. Тож більш досвідченого теплоенергетика на підприємстві годі й шукати. На будь-яке виробниче, а нерідко й житейське питання у Євгенії Вадимівни завжди знайдеться відповідь. Вона незмінно готова дати підказку молодим фахівцям, та й маститі працівники «Полтаватеплоенерго» не соромляться звертатися до неї по мудру пораду. 

Чимало звершень у послужному списку Євгенії Литецької, та всі ми, її колеги, віримо: попереду — ще не одне досягнення і нагорода. 

Шановна Євгеніє Вадимівно! Зичимо Вам натхнення, високого професійного польоту, невичерпного ентузіазму. Пишаємось, що працюємо з Вами пліч-о-пліч на одному підприємстві.

Адміністрація, профспілковий комітет та
трудовий колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.