«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Чат-боти у Viber і Telegram — найзручніший спосіб передати показники

2019-03-22   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: ЧАТ-БОТИ У VIBER І TELEGRAM — НАЙЗРУЧНІШИЙ СПОСІБ ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ

Швидко, зручно і надійно — саме так характеризують чат-боти у месенджерах споживачі, яким прийшовся до вподоби цей спосіб передачі показників індивідуальних лічильників. Чому ж саме через чат-боти варто передавати показники — читайте нижче.
Чат-боти для передачі показників

Коли настає остання декада місяця, полтавські теплоенергетики традиційно звертаються до споживачів з проханням вчасно передати показники квартирних лічильників тепла і гарячої води. Цього місяця передати показники індивідуальних приладів обліку (гарячої води, теплової енергії) слід не пізніше 28 березня включно. Зробити це можна кількома способами, однак найбільш популярний (особливо серед власників смартфонів) — через чат-боти у месенджерах Viber і Telegram

На офіційному сайті підприємства уже не раз публікувалися детальні інструкції, як передати показники лічильників за допомогою чат-ботів. Не зайвим буде іще раз пригадати простий алгоритм, однаковий і для Viber, і для Telegram

Крок 1. Знайдіть в обраному месенджері чат-бот за ім’ям PoltavaTE_Bot.
Крок 2. Напишіть боту «Привіт» і отримайте від нього привітання у відповідь.
Крок 3. Оберіть опцію «Додати особовий рахунок».
Крок 4. Введіть номер особового рахунку (без пробілів).
Крок 5. Підтвердьте свою адресу і прочитайте інформацію від бота про встановлені в оселі вузли обліку та останній внесений показник.
Крок 6. Введіть поточний показник.

Плюсами передачі показників через чат-боти є автоматичне опрацювання введених даних з їх покроковою перевіркою. Отримані відомості вносяться в облікову базу абонентської служби без участі персоналу. А оскільки людський фактор під час отримання показників від споживачів відсутній, це гарантує уникнення можливих помилок чи неточностей.

Чимало споживачів передають показники індивідуальних лічильників через Viber або Telegram за допомогою текстових повідомлень на телефонний номер. Однак уже з 1 травня цього року про такий спосіб передачі показників доведеться забути. Прийом повідомлень з месенджерів за цим номером телефону буде припинено.

Користуєтеся месенджером — чат-бот до ваших послуг!

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.