Діти і внуки працівників «Полтаватеплоенерго» малювали на асфальті літо

2019-06-03  


Діти і внуки працівників «Полтаватеплоенерго» малювали на асфальті літо
Конкурс малюнків на асфальті

Щороку напередодні Дня захисту дітей профспілковий комітет «Полтаватеплоенерго» організовує для дітей і внуків працівників підприємства розважальний захід «Ура! Канікули!». Цьогоріч свято видалось особливо масовим, адже охочих проявити свої художні таланти зібралося чимало.

 

Яскраве літнє сонечко уже в травні натякало: «Іще трішечки — і літо!» Як можна в таку погоду сидіти над книжками і зошитами, коли всі думки тягнуться до прохолодної ворсклянської водички і гарячого піску на пляжі? Недарма всі школярі з таким нетерпінням чекають завершення навчального року, адже попереду — цілих три місяці канікул і безтурботного життя. 

Саме в таку пору, коли літо тільки-но розпочалося і дітвора насолоджується відпочинком, на «Полтаватеплоенерго» традиційно проходить захід для малечі «Ура! Канікули!», що поєднує в собі святкування і завершення навчального року, і Дня захисту дітей. Ось і минулої п’ятниці, 31 травня, подвір’я виробничої бази підприємства перетворилося на гральний майданчик: стільки дітвори тут ще не збиралося. 

— Цього року близько 150 діток зареєструвалося для участі в нашому традиційному конкурсі малюнку на асфальті, — розповідає голова профспілкового комітету підприємства Тетяна Бібікова. — Причому вік учасників зовсім різний: є в нас маленькі художники, які тільки-но навчились говорити, і ті, яким скоро закінчувати школу. Для всіх них ми підготували подарунки, придбані за кошти профспілкових внесків їхніх батьків.

Кожен учасник старанно переносив на асфальт свої мрії та фантазії, однак найпопулярнішою темою незмінно лишається літо. Цікаво було спостерігати, як найменшеньким конкурсантам допомагали тата й мами, дідусі й бабусі: досвідчені теплоенергетики, серйозні та зосереджені на роботі, самі на хвилинку стали дітьми і захоплено виводили кольоровою крейдою «шедеври».

— Ми залюбки щороку беремо участь у цьому конкурсі. Для діток це ще один спосіб цікаво провести час, знайти нових друзів, та ще й приз отримати. А нам, батькам, просто приємно спостерігати, як розважається наша малеча, — ділиться інженер абонентської служби підприємства Юлія Шурпач.

Після того, як подвір’я виробничої бази «Полтаватеплоенерго» перетворилося на художнє полотно, юних митців запросили позмагатися в спритності та кмітливості аніматори — артисти Полтавського міського будинку культури. Свято завершилось на позитивній ноті, і маленькі таланти залишали територію підприємства, уже маючи ідеї малюнків на наступний рік.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО