Діти і внуки працівників «Полтаватеплоенерго» малювали на асфальті літо

2019-06-03  


Діти і внуки працівників «Полтаватеплоенерго» малювали на асфальті літо
Конкурс малюнків на асфальті

Щороку напередодні Дня захисту дітей профспілковий комітет «Полтаватеплоенерго» організовує для дітей і внуків працівників підприємства розважальний захід «Ура! Канікули!». Цьогоріч свято видалось особливо масовим, адже охочих проявити свої художні таланти зібралося чимало.

 

Яскраве літнє сонечко уже в травні натякало: «Іще трішечки — і літо!» Як можна в таку погоду сидіти над книжками і зошитами, коли всі думки тягнуться до прохолодної ворсклянської водички і гарячого піску на пляжі? Недарма всі школярі з таким нетерпінням чекають завершення навчального року, адже попереду — цілих три місяці канікул і безтурботного життя. 

Саме в таку пору, коли літо тільки-но розпочалося і дітвора насолоджується відпочинком, на «Полтаватеплоенерго» традиційно проходить захід для малечі «Ура! Канікули!», що поєднує в собі святкування і завершення навчального року, і Дня захисту дітей. Ось і минулої п’ятниці, 31 травня, подвір’я виробничої бази підприємства перетворилося на гральний майданчик: стільки дітвори тут ще не збиралося. 

— Цього року близько 150 діток зареєструвалося для участі в нашому традиційному конкурсі малюнку на асфальті, — розповідає голова профспілкового комітету підприємства Тетяна Бібікова. — Причому вік учасників зовсім різний: є в нас маленькі художники, які тільки-но навчились говорити, і ті, яким скоро закінчувати школу. Для всіх них ми підготували подарунки, придбані за кошти профспілкових внесків їхніх батьків.

Кожен учасник старанно переносив на асфальт свої мрії та фантазії, однак найпопулярнішою темою незмінно лишається літо. Цікаво було спостерігати, як найменшеньким конкурсантам допомагали тата й мами, дідусі й бабусі: досвідчені теплоенергетики, серйозні та зосереджені на роботі, самі на хвилинку стали дітьми і захоплено виводили кольоровою крейдою «шедеври».

— Ми залюбки щороку беремо участь у цьому конкурсі. Для діток це ще один спосіб цікаво провести час, знайти нових друзів, та ще й приз отримати. А нам, батькам, просто приємно спостерігати, як розважається наша малеча, — ділиться інженер абонентської служби підприємства Юлія Шурпач.

Після того, як подвір’я виробничої бази «Полтаватеплоенерго» перетворилося на художнє полотно, юних митців запросили позмагатися в спритності та кмітливості аніматори — артисти Полтавського міського будинку культури. Свято завершилось на позитивній ноті, і маленькі таланти залишали територію підприємства, уже маючи ідеї малюнків на наступний рік.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

Чат-боти для передачі показників

Чат-боти у месенджерах Viber і Telegram уже не перший місяць служать добрими помічниками споживачам послуг «Полтаватеплоенерго», коли настає період передачі показників лічильників. Цього місяця їх необхідно передати не пізніше 29 серпня включно...

 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Протягом цього міжопалювального періоду багатоповерхівки Полтави буде обладнано будинковими лічильниками гарячої води 

Будинкові лічильники гарячої води 

Як здійснюватиметься комерційний облік гарячої води у житлових будинках обласного центру та що у зв’язку з цим зміниться для споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», розповів начальник служби контролю за збутом теплової енергії підприємства Віктор ІВАНЧЕНКО...

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.