Працівниця «Полтаватеплоенерго» Тамара Ігуш у складі збірної представила Україну на чемпіонаті світу з бігу на 50 км

2019-09-09  


ПРАЦІВНИЦЯ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ТАМАРА ІГУШ У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ ПРЕДСТАВИЛА УКРАЇНУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З БІГУ НА 50 КМ
 

Осінь для міжнародної бігової спільноти почалася з важливої події — чемпіонату світу з бігу на 50 км у м. Брашов (Румунія). Серед учасниць змагань була і Тамара Ігуш, начальник інвестиційного відділу «Полтаватеплоенерго». 

Тамара Ігуш пробігла ультрамарафон


Тамара Ігуш — полтавка, член Running club Poltava і працівниця «Полтаватеплоенерго». Про змагання в Брашові з бігу на 50 км дізналася, коли у червні долала аналогічну дистанцію на Київському ультрамарафоні. Тоді під час нагородження переможців оголосили, що володарі призових місць будуть запрошені на чемпіонат світу. Але ситуація склалась так, що Федерація легкої атлетики України фінансувала не всі витрати, тому дехто зі спортсменів відмовився від поїздки. І тоді почали запрошувати інших учасників за рейтингом Київського ультрамарафону, на якому Тамара Ігуш посіла 4 місце серед жінок. Отримавши пропозицію, полтавка згодилася на поїздку.
 

Працівниця «Полтаватеплоенерго» Тамара Ігуш у складі збірної представила Україну на чемпіонаті світу з бігу на 50 км 


— У складі збірної України — аматори, як і я, — говорить спортсменка. — Я лише три роки бігаю на результат. Ми не займаємось професійно, не заробляємо собі цим на життя, але все ж маємо безпосереднє відношення до спорту. Серед нас були бігуни з різних куточків України. Я найстарша серед них. Дівчина, яка посіла 1 місце в Києві, бігає добові забіги, ультрамарафони. Вона брала участь у змаганнях такого рівня, тобто морально була готова й налаштована. Для мене ж це було приємним шоком.
 
Чемпіонат світу з бігу на 50 км — не надто популярний формат. У Брашові його провели вперше. Загалом же це треті подібні змагання. Попередні два рази забіг організовували в Досі (Катар). Наступного року відбудеться вже чемпіонат світу з бігу на 100 км — це більш популярна дистанція.
 

Працівниця «Полтаватеплоенерго» Тамара Ігуш у складі збірної представила Україну на чемпіонаті світу з бігу на 50 км


— Наші суперники з інших країн — теж любителі, — коментує Тамара Ігуш. — У Брашові не передбачені були грошові призи. Тому професіоналам нецікаво брати участь у таких змаганнях. Але ж, дивлячись на результати деяких учасників, язик не повертається назвати їх любителями.

Полтавська бігунка відзначила високий рівень організації змагань. Маршрут був прокладений по шосе. Бігти у спеку по асфальтовому покритті нелегко. Але результатом Тамара Ігуш цілком задоволена, бо значно покращила свій час на дистанції 50 км, здолавши її за 4:22:54.
 

Працівниця «Полтаватеплоенерго» Тамара Ігуш у складі збірної представила Україну на чемпіонаті світу з бігу на 50 км


— Я й досі не усвідомлюю, що представляла Україну на міжнародних змаганнях. Я щаслива, що туди потрапила. Сподіваюсь, що не погіршила результатів команди. Принаймні я виклалась на всі 100%. Усе, що могла, я зробила, — підсумувала учасниця забігу.

Зараз Тамара Ігуш бере активну участь в осінніх стартах і готується до наступного марафону.


За матеріалами Running club Poltava.

 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

 АКТУАЛЬНО

 Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м. Полтаві на постійну роботу запрошує:


   — слюсаря–ремонтника; 
   — слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;
   — асфальтобетонника;
   — муляра;
   — електрозварника ручного зварювання;
   — електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;
   — майстра служби головного енергетика;
   — машиніста крана автомобільного;
   — водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е;
   — інженера служби контролю за збутом теплової енергії;
   — оператора котельні.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532)510-427, (0532)510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Змінився порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року, відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Цьогоріч опалювальний сезон у Полтаві розпочався 28 жовтня, найпізніше за останні роки. Проте 2019 рік виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому жовтню прийшов листопад, який також характеризується високими денними температурами зовнішнього повітря. І хоча +10–13°С восени й навесні відчуваються по-різному, варто частіше замислюватись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків у нашому місті. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й істотно заощадити на опаленні дозволить. Про можливість регулювання обсягів споживання теплової енергії на опалення житлових будинків ми поспілкувалися із заступником генерального директора із збуту «Полтаватеплоенерго» Романом КАШИНИМ... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.


 
 
 
Полтавські теплоенергетики спільно з Державною виконавчою службою продовжують роботу з примусового стягнення заборгованості зі споживачів послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Цього разу вирушили в рейд по боржниках разом з державними виконавцями Київського району. Питання до містян – ті самі: стосуються оплати рахунків за використане тепло...

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують: сценарій стягнення заборгованості через суд небажаний ні для підприємства, ні для споживачів. Адже в результаті до суми боргу додаються ще й інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. І все це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води - найкращий спосіб не допустити виникнення заборгованості. Якщо ж уникнути заборгованості все-таки не вдалося, полтавські теплоенергетики рекомендують не доводити справи до суду варто і знайти шляхи ліквідації боргу якнайшвидше.Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО