Вітаємо юристів із професійним святом!

2019-10-08  


ВІТАЄМО ЮРИСТІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Надсилаємо вітання з цим святом усім вартовим законності.

Шановні служителі Феміди!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Ви стоїте на сторожі дотримання законів та справедливого правосуддя. Для багатьох із вас обрана професія стала справжнім покликанням. Високий інтелект, ерудиція, широка обізнаність у всіх нюансах правочинства — це все властиво кожному з вас. Тому представники вашої професії завжди користуються шаною й повагою.

Окремо вітаємо працівників юридичної служби «Полтаватеплоенерго». На вас покладено відповідальну місію — відстоювати інтереси підприємства. Та за сухими формулюваннями ви завжди бачите життєві ситуації і людей, що потребують допомоги.

Вітаємо юристів із професійним святом! 

Тож у ваш професійний день зичимо вам отримувати задоволення від роботи, зберігати стоїчний спокій за будь-яких обставин і завжди знаходити з них щонайкращий вихід. Успіху вам, натхнення і високих професійних злетів!

Адміністрація, профспілковий комітет та
весь трудовий колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО