Вітаємо з Днем кадрового працівника!

2019-10-11  


ВІТАЄМО З ДНЕМ КАДРОВОГО ПРАЦІВНИКА!

Надсилаємо щирі вітання працівникам відділу кадрів «Полтаватеплоенерго» з професійним святом, яке вони зустрічатимуть 12 жовтня.

ШАНОВНІ КАДРОВИКИ!

Хто, як не ви, найкраще знає, як підібрати «саме ту» людину для виконання певної роботи? Хто уміє з перших хвилин спілкування бачити, наскільки працівник буде сумлінним? Саме ви є проміжною ланкою між трудовим колективом і керівництвом. Тож напередодні вашого фахового свята адресуємо вам сердечні вітання.

Вітаємо з Днем кадрового працівника!

 

Працювати у відділі кадрів — значить бути найближче до працівників усіх рангів та професій. Це означає бути в курсі усіх подій у житті всього колективу та кожного окремого працівника. Тож нехай ця робота ніколи не стане для вас буденністю, а завжди буде джерелом радості та позитивних емоцій. Зичимо вам поваги від колег, вдячності за вашу уважність та емпатію. Нехай кожен ваш день буде сповнений усмішок, а праця буде легкою та приємною.

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь трудовий колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО