Актуальна розмова про стан готовності теплового господарства міста до опалювального періоду ‬2019-2020 рр.

2019-10-22   


АКТУАЛЬНА РОЗМОВА
про стан готовності теплового господарства міста до опалювального періоду ‬2019-2020 рр.

Нещодавно в студії телеканалу «ІРТ-Полтава» відбулася актуальна розмова про підготовку Полтави до осінньо-зимового періоду.

Учасниками розмови були:

— начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації Едуард Рева;
— головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко;
— головний інженер КП ПОР «Полтававодоканал» Євген Забишний;
— головний інженер та 1-й заступник голови правління АТ «Полтавагаз» Олександр Чухрай;
— голова ради голів ОСББ Шевченківського району міста Полтави Костянтин Березницький;
— адвокат Тарас Захаров.

Окремо зупинилися і на питаннях готовності Полтави до старту опалювального сезону 2019-2020 років:


За матеріалами пресслужби
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Цьогоріч опалювальний сезон у Полтаві розпочався 28 жовтня, найпізніше за останні роки. Проте 2019 рік виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому жовтню прийшов листопад, який також характеризується високими денними температурами зовнішнього повітря. І хоча +10–13°С восени й навесні відчуваються по-різному, варто частіше замислюватись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків у нашому місті. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й істотно заощадити на опаленні дозволить. Про можливість регулювання обсягів споживання теплової енергії на опалення житлових будинків ми поспілкувалися із заступником генерального директора із збуту «Полтаватеплоенерго» Романом КАШИНИМ... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 
 
Полтавські теплоенергетики спільно з Державною виконавчою службою продовжують роботу з примусового стягнення заборгованості зі споживачів послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Цього разу вирушили в рейд по боржниках разом з державними виконавцями Київського району. Питання до містян – ті самі: стосуються оплати рахунків за використане тепло...

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують: сценарій стягнення заборгованості через суд небажаний ні для підприємства, ні для споживачів. Адже в результаті до суми боргу додаються ще й інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. І все це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води - найкращий спосіб не допустити виникнення заборгованості. Якщо ж уникнути заборгованості все-таки не вдалося, полтавські теплоенергетики рекомендують не доводити справи до суду варто і знайти шляхи ліквідації боргу якнайшвидше.Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО