Синхронізувати потенціал обласної та міських рад

Четвер, 22 вересня 2011, 12:51

 

22 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, яке за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка провів голова комісії Степан Бульба.

У роботі зібрання, також, узяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, заступник міського голови м. Полтави з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ) Олександр Найпак, міський голова м. Миргорода Сергій Соломаха, керівники профільних управлінь і підприємств.

Із зауваженнями та пропозиціями депутатів обласної ради Віктора Гришанова, Андрія Козерода, Володимира Чернявського, що переважно стосувалися технічних аспектів підготовки обговорюваного проекту Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Полтавської області до 2015 року, вирішено внести поданий документ на розгляд сьомої сесії обласної ради шостого скликання.

Як наголосив Віктор Животенко, розроблена Програма концептуально кореспондується із вимогами Президента України Віктора Януковича та Уряду стосовно акумулювання ресурсів на добудову вже розпочатих об’єктів й не розпорошення коштів на нові.

Василь Сільчук, принагідно, висловив власне занепокоєння та довів до відома присутніх невдоволення конкретних виборців роботою із зверненнями громадян у Головному управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Підтримали члени комісії і внесення на розгляд сесії питання про приймання майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області, у силу чого, обласна рада братиме під свою відповідальність, зокрема, й теплозабезпечення додаткових об’єктів обласного центру.

У цьому сенсі Володимир Онищенко зауважив, що існує нагальна потреба встановити належний паритет і синхронізувати потенціали обласної та міських рад обласного значення у питаннях надання житлово-комунальних послуг, чому, можливо, присвятити спеціальне засідання профільної постійної комісії.

Поряд із цим узято до відома, що Полтавська міська рада опрацьовує відповідні міські програми, у тому числі, щодо надання пільг обласним комунальним підприємствам галузі ЖКГ.

На зібранні на пропозицію Володимира Марченка прийнято протокольне рішення звернутися до постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном за погодженням більш ефективної процедури спрямування цільових бюджетних коштів на придбання лічильників теплової енергії.

Також, у повторному розгляді, підтримано подання на продовження терміну дії трудового контракту з Юрієм Маклаком - директором обласного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «МИРГОРОДВОДОКАНАЛ».

 





 

 


За матеріалами:        Сайт ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Адреса ресурсу:       http://www.oblrada.pl.ua/

Адреса матеріалу:    http://www.oblrada.pl.ua/index.php/the-news/1158-sinhronizuvati-potentsial-oblasnoyi-ta-miskih-rad

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО