Як оплатити рахунок «Полтаватеплоенерго» он-лайн?

2019-11-11  


ЯК ОПЛАТИТИ РАХУНОК «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ОН-ЛАЙН?


Чимало споживачів послуг «Полтаватеплоенерго» надають перевагу дистанційним способам оплати рахунків. Підприємство дає можливість розраховуватись за спожиту теплову енергію і гарячу воду шляхом он-лайн платежів.
Як оплатити послуги

Уже зараз полтавці, які користуються послугами «Полтаватеплоенерго» і зареєстровані в «Особистому кабінеті споживача», мають змогу ознайомитися з рахунками за жовтень. Адже щойно абонентська служба підприємства завершує нарахування за спожиті послуги, рахунки в електронному вигляді потрапляють до «Особистого кабінету» і доступні для перегляду або завантаження. До решти споживачів рахунки мають надійти до 20 листопада поштою.

Щоб не стояти в чергах до кас у банках, немало споживачів «Полтаватеплоенерго» обирають для себе зручніший спосіб оплати рахунків від підприємства — через платіжні інтернет-системи. Підприємство підтримує прагнення полтавців економити свій час і кошти, адже комісійний збір через он-лайн банкінг або взагалі відсутній, або значно менший, ніж у самому банку. Тож споживачі мають на вибір кілька способів розрахунку за отримані послуги.

Як уже згадувалося, на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» діє цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача». Тут не тільки можна ознайомитися з розміром нарахувань за певний розрахунковий період, а й, власне, здійснити оплату. У сервісі представлені дві платіжні системи: «Приват24» та Portmone.com.
 

Як оплатити рахунок «Полтаватеплоенерго» он-лайн?


Щоб оплатити рахунок від «Полтаватеплоенерго» через «Особистий кабінет споживача», необхідно здійснити 6 простих кроків:

Крок 1. Зайдіть на сайт «Полтаватеплоенерго».

Крок 2. Зайдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача».

Крок 3. Увійдіть у сервіс.

Крок 4. У нижньому лівому куті побачите, скільки маєте сплатити, і варіанти платіжних систем. Оберіть, наприклад, «Приват24».

Крок 5. Введіть свій пароль та логін сервісу «Приват24».

Крок 6. Натисніть кнопку «Підтвердити».

Так само «Особистий кабінет» перенаправить користувача і на сайт платіжного сервісу Portmone.com. Увійшовши або зареєструвавшись у ньому, споживач має спершу обрати в розділі меню «Каталог послуг» пункт «Комунальні послуги». Далі в поле пошуку слід ввести «Полтаватеплоенерго», і система автоматично завантажить усі розрахункові реквізити підприємства. Споживачеві залишається тільки ввести номер особового рахунку та номер платіжної картки і натиснути кнопку «Оплатити».

Крім перших двох платіжних систем, представлених в «Особистому кабінеті споживача», послуги «Полтаватеплоенерго» можна оплатити і через сервіс EasyPay. Процес такий самий, як і в Portmone.com, необхідно просто уважно виконувати всі дії, які пропонує система.

Який би спосіб оплати не обрав споживач, головне, щоб він розраховувався за отримані послуги підприємства своєчасно та в повному обсязі. Адже відповідальне ставлення до розрахунків гарантує безперебійне отримання якісних послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО