«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників можна через «Особистий кабінет споживача»

2019-12-24  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ МОЖНА ЧЕРЕЗ «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ СПОЖИВАЧА»

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» нагадує власникам квартирних лічильників гарячої води (водомірів) та теплової енергії про необхідність своєчасної передачі їх показників.

До 29 грудня включно чекаємо цього місяця від споживачів на показники індивідуальних приладів обліку — лічильників гарячої води та теплової енергії.

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені в рахунках за грудень, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам упродовж розрахункового періоду.

Існує кілька способів передачі показників. Та найзручніший з-поміж них — за допомогою цілодобового он-лайн сервісу «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/). Він не вимагає від користувача додаткового введення даних і дозволяє внести показники з будь-якого електронного пристрою з доступом до мережі Інтернет та в будь-який зручний для споживача час.

Звертаємо увагу, що для користування сервісом «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/), необхідно бути його зареєстрованим користувачем


Щоб передати показники індивідуальних лічильників через «Особистий кабінет споживача», необхідно виконати наступний порядок дій:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників можна через «Особистий кабінет споживача»

 

Крок 1. Зайдіть у сервіс (http://abon.te.pl.ua/)
Крок 2. Перейдіть у розділ «Прилади обліку» (горизонтальне меню);
Крок 3. У таблицях «Централізоване опалення» та «Постачання гарячої води» знайдіть комірку «Поточні показники»;
Крок 4. Занесіть до неї значення показників квартирних лічильників відповідно до послуг, якими користуєтесь.
Крок 5. Натисніть кнопку «Передати показники».

У блоці «Передані показники лічильників», що розташований після кожної таблиці, відображатимуться передані показники кожного лічильника із зазначенням місця його встановлення, способу внесення даних і дати, станом на яку були прийняті показники.

Зверніть увагу, що через «Особистий кабінет споживача» передати показники можна лише один раз на добу.
 
 


Якщо ж ви не є користувачем он-лайн сервісу «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/), ви можете передати показники за допомогою іншого сервісу — через цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства «Передати показники лічильника». Попередньо реєструватися при цьому не потрібно взагалі.

Багато користувачів сайту обирає цей шлях передачі показників, оскільки саме він не вимагає обов’язкової реєстрації. Однак, з іншого боку, передаючи показники через цей сервіс, необхідно бути дуже уважним і не допускати помилок при заповненні форми.

Отже, щоб передати показники через офіційний сайт підприємства без реєстрації, слід виконати простий порядок дій:


Крок 2. Напишіть свої прізвище, ім’я, по батькові.
Крок 3. Введіть свій особовий рахунок.
Крок 4. Напишіть свої адресу, телефон та дату, на яку зняли показник.
Крок 5. Визначтеся, які саме у вас лічильники: гарячої води (і де саме вони встановлені) чи теплової енергії?
Крок 6. Введіть відповідні показники та натисніть «Надіслати».

Після цього передані дані будуть відправлені в абонентську базу «Полтаватеплоенерго» для опрацювання.
 

Офіційний сайт підприємства — це не тільки цілодобове джерело достовірної інформації, а й добрий і надійний помічник для кожного споживача.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО