«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання упродовж грудня 2019 року — уже на «Мапі комерційного обліку»

2020-01-16   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Актуальна інформація про теплоспоживання упродовж грудня 2019 року — уже на «Мапі комерційного обліку»

Перший місяць цієї календарної зими, на відміну від минулорічної, виявився не вельми щедрим на сніг чи мороз. Проте й аномально теплим він також не став: протягом майже всього місяця температура зовнішнього повітря коливалась здебільшого у межах від -3°С до +3°С і лише 22-23 грудня зафіксовано максимум денної температури — близько +10°С. Як температура зовнішнього повітря вплинула на обсяги споживання тепла і де знайти адресну інформацію про кожен будинок, читайте у статті нижче.

Хоча грудень минулого року і не надто нагадував зиму, проте середньомісячна температура зовнішнього повітря перевищила нормативні показники всього на кілька градусів і, за даними Полтавського обласного гідрометеорологічного центру, становила +2,1°С. Тож порівняно з початком минулої зими, коли середня температура за місяць була -2,7°С, теплової енергії на опалення житлових будинків знадобилося менше. З адресною інформацією щодо обсягів теплоспоживання у житловому фонді Полтави, а також Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, де «Полтаватеплоенерго» надає послуги, можна ознайомитися вже зараз в он-лайн сервісі «Мапа комерційного обліку» на офіційному сайті підприємства (http://te.pl.ua/).

Скільки тепла спожили мешканці багатоповерхівок з будинковими тепловими лічильниками?

Кількість полтавців, які розраховуються за фактично спожиту теплову енергію, що використовувалась на опалення їхніх багатоповерхівок і обліковувалась будинковими лічильниками, ще в минулому опалювальному періоді досягла позначки в 95%. Саме їм насамперед буде корисно зазирнути в цілодобовий он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку» (http://te.pl.ua/gmap.html), щоб дізнатися, скільки тепла надійшло до їхніх будинків.

Нагадаємо, що відомості, подані в «Мапі комерційного обліку», упродовж опалювального періоду оновлюються регулярно — у першій половині кожного місяця. За підсумками грудня 2019 року інформація на сервісі вже оновлена.


Традиційно «Мапа комерційного обліку» містить адресну інформацію про кожну багатоповерхівку, мешканцям якої «Полтаватеплоенерго» надає послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Якщо в будинку встановлений комерційний (будинковий) вузол обліку теплової енергії, то в інформаційному блоці про нього будуть відображені такі відомості: дати зняття попередніх та поточних показників приладу обліку, самі показники, загальна площа житлових приміщень у будинку, обсяг споживання теплової енергії і питоме споживання (кількість теплової енергії, що прийшлася на 1кв. м опалювальної площі).

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання упродовж грудня 2019 року — уже на «Мапі комерційного обліку»


Для споживачів найбільш корисною величиною є питоме споживання, адже саме цей показник дає можливість оцінити орієнтовну вартість послуги з централізованого опалення в розрахунковому періоді та порівняти теплоспоживання з іншими схожими житловими будинками.

Мешканцям житлових багатоповерхівок, збудованих і введених в експлуатацію після 2000-х років (де, крім будинкового теплового лічильника, наявна технічна можливість встановити індивідуальні (квартирні) лічильники теплової енергії), нагадуємо: на мапі для ваших житлових будинків відображені тільки показники будинкового приладу обліку тепла і часові рамки їх зняття.

Якщо ж у багатоповерхівці, де мешкає споживач, будинковий лічильник теплової енергії поки що не встановлений, нарахування за послуги підприємства він може побачити в «Особистому кабінеті споживача», який також функціонує цілодобово. 

Як відшукати адресну інформацію на «Мапі комерційного обліку»?

Інтерфейс сервісу максимально простий та інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача. Щоб знайти свій будинок, достатньо вибрати в полі «Місто» свій населений пункт. У полі «Вулиця» необхідно почати вводити назву вулиці — і за мить з’явиться список вулиць, які починаються на схожі буквосполучення, з якого слід обрати відповідну назву. Залишається так само знайти в списку, що випадає, свій номер будинку (і номер вводу чи корпусу, якщо такий є). Клікнувши на «Показати», користувач побачить усю актуальну інформацію щодо обраної багатоповерхівки.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання упродовж грудня 2019 року — уже на «Мапі комерційного обліку»


Наприклад, у формі адреси вводимо: Полтава, вул. Героїв АТО, 63, ввід 2 (кв. 73-144). Сервіс покаже не тільки місце розташування цього будинку на карті, а й усю актуальну інформацію щодо нього за листопад.

Тож закликаємо всіх споживачів «Полтаватеплоенерго» користуватися сервісом «Мапа комерційного обліку» (http://te.pl.ua/gmap.html), адже це дасть їм можливість дізнатися більше про теплоспоживання їхнього житлового будинку.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Поки в Україні діє карантин, взаємодіяти з підприємством краще дистанційно. Усі можливості для цього є. 
Карантин на підприємстві продовжено
 
Наприкінці березня Кабінет Міністрів України продовжив карантин для боротьби з коронавірусом COVID-19 до 24 квітня включно. Протягом цього часу відвідувати абонентську службу «Полтаватеплоенерго» споживачі не зможуть. 

Увага!
 
Нагадаємо, що прийом споживачів на підприємстві призупинився ще раніше, коли почав діяти загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно.

Попри карантинні заходи «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати в штатному режимі... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), №622 від 17 березня 2020 року для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» затверджені двоставкові тарифи на послугу з постачання теплової енергії... 

Проте «Полтаватеплоенерго» отримає змогу застосовувати зазначені тарифи для формування рахунків за надані послуги тільки після виконання низки процедур, встановлених на законодавчому рівні, із дотриманням термінів, відведених для реалізації кожної з них
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

Раціональне використання теплової енергії

Щоб зменшити суми в щомісячних платіжках за опалення, необхідно подбати про раціональне використання теплової енергії, що надходить до будинку. Зробити це допоможе регулювання обсягів теплоспоживання багатоповерхівки та вжиття низки енергоощадних заходів...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО