«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Коли споживачі побачать зниження вартості послуг підприємства за січень 2020 року?

2020-02-20   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Коли споживачі побачать зниження вартості послуг підприємства за січень 2020 року?

Ціна природного газу — один з ключових факторів, що впливають на розмір платіжки за послуги підприємства. Оскільки в січні вона продовжила знижуватися, більшість споживачів очікує на відображення цієї знижки у рахунках. Про те, коли це відбудеться, читайте в нашому матеріалі.
Перерахунки за січень

«Полтаватеплоенерго» проводить постійну, послідовну роботу з приведення тарифів на послуги підприємства до економічно обґрунтованого рівня. Попри те, що тарифи з січня минулого року поки що не змінилися, цієї зими споживачі отримали певну економію порівняно з минулим опалювальним сезоном. Визначальними чинниками стали як природні фактори, так і оптимізація технологічних процесів на підприємстві. Істотним бонусом стала й надана підприємством можливість для споживачів самостійно визначати режим теплоспоживання у їхніх будинках і раціонально використовувати теплову енергію, яка туди надходить.

До прийняття рішення про механізм застосування постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року №1082 були залучені як представники власника ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» — обласна рада, так і орган, що встановлює тарифи на послуги підприємства, — НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг). У силу об’єктивних обставин ухвалення рішення про перерахунок було непростим, але очікуваним.

Нагадаємо, що попередні платіжки за січень поточного року, сформовані на початку лютого, не містять інформації про перерахунок, спричинений зміною вартості природного газу в розрахунковому періоді. 

Сторони дійшли консолідованого рішення у зв’язку зі зменшенням в січні цього року ціни природного газу здійснити перерахунок за послуги підприємства, що надавалися споживачам протягом січня. Вартість послуги з централізованого опалення знизиться на 18%, а послуги з централізованого постачання гарячої води — на 16%.

Увага!Через відсутність технічної можливості «Полтаватеплоенерго» не зможе вже зараз відкоригувати нарахування за січень, проте суму виконаного перерахунку споживачі побачать у рахунках підприємства за лютий цього року, які вони отримають на початку березня.

Окремо звертаємо увагу споживачів на необхідність проведення повної оплати послуг за січень.  

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із понеділка, 19 жовтня, абонентська служба призупиняє прийом споживачів

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !
 
У зв’язку різким погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаних з пандемією коронавірусу COVID-19, та віднесенням міста Полтави до «червоної» карантинної зони, із понеділка, 19 жовтня поточного року, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Упродовж дії у нашому місті карантинних обмежень, які передбачені для «червоної» карантинної зони, «Полтаватеплоенерго» та його абонентська служба працюватимуть... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО