«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ (крім населення)

2020-03-25   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ (крім населення)
 
Нові тарифи для юридичних осіб

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), №622 від 17.03.2020, що набрала чинності з 18 березня 2020 року, встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на такому рівні:

І.  ДЛЯ ПОТРЕБ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ:

ОПАЛЕННЯ:
— умовно-змінна частина двоставкового тарифу на теплову енергію — 797,35 грн/Гкал (без ПДВ);
— умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження) — 43263,87 грн/Гкал/год (без ПДВ);

ГАРЯЧА ВОДА:
— одноставковий тариф на теплову енергію — 1082,51 грн/Гкал (без ПДВ).


ІІ.  ДЛЯ ПОТРЕБ ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ (крім населення):

ОПАЛЕННЯ:
— умовно-змінна частина двоставкового тарифу на теплову енергію — 791,36 грн/Гкал (без ПДВ);
— умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження) — 42651,59 грн/Гкал/год (без ПДВ);

ГАРЯЧА ВОДА:
— одноставковий тариф на теплову енергію — 1084,60 грн/Гкал (без ПДВ).


ІІІ.  ДЛЯ ПОТРЕБ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

ОПАЛЕННЯ:
— умовно-змінна частина двоставкового тарифу на теплову енергію — 859,97 грн/Гкал (без ПДВ);
— умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження) — 41643,17 грн/Гкал/год (без ПДВ);

ГАРЯЧА ВОДА:
— одноставковий тариф на теплову енергію — 1187,38 грн/Гкал (без ПДВ).


Структури встановлених тарифів наведені в додатках до зазначеної постанови.


Текст постанови та структури встановлених тарифів наведено на офіційному сайті підприємства.

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО