«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження

2020-04-06  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження

Сьогодні, 6 квітня, набирають чинності нові обмеження, пов’язані з протидією коронавірусній інфекції COVID-19. Відтепер у громадських місцях не можна з’являтися без маски чи респіратора. Також заборонено пересуватися містом групами понад дві особи, за винятком супроводу дітей віком до 14 років, яким відтепер не можна самим перебувати в громадських місцях. Які ще зміни запровадив уряд та як вони позначаться на полтавцях, - читайте у нашому матеріалі
 
Анонсуючи нові обмеження 3 квітня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав їх «єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські життя». Водночас він пообіцяв, що в разі зниження динаміки захворюваності карантинні заходи будуть послаблені.

Отже, відсьогодні постанова Кабміну обмежує, поміж іншого, кількість осіб, яким можна разом переміщатися вулицею, та перебування підлітків у громадських місцях.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження

 

Обмеження щодо пасажирів стосуються також їх кількості: людей у машині повинно бути не більше, ніж це передбачають її технічні характеристики, і всі повинні бути в масках. 

Водночас продовжується робота магазинів продуктів, побутових товарів, техніки, запчастин для неї, аптек, ветеринарних крамниць, заправок. Можна продавати та обслуговувати транспортні засоби, ремонтувати техніку. При цьому всі працівники повинні мати засоби індивідуального захисту.

Постачальникам електроенергії заборонено відключати від постачання або обмежувати його нижче за технологічний мінімум підприємства централізованого водопостачання та водовідведення. Постачальникам газу не можна відключати від постачання виробників теплової та електричної енергії.

На період карантину компанія «Нафтогаз», зокрема, повинна постачати природний газ виробникам тепла та електроенергії за договорами, незалежно від того, чи вони розраховуються за нього.

Окремі вимоги Кабмін висунув обласним державним адміністраціям: на них – відповідальність за забезпечення місць обсервації та контроль стану здоров’я людей, які їздять між областями.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження


Уряд також розширив перелік людей, які підлягають самоізоляції – тепер такими є люди, старші за 60 років. Якщо літня людина не має нікого, хто може забезпечувати її ліками та продуктами, вона може виходити на закупи, але не далі ніж за 2 кілометри від дому. 

Самоізольовані – окрім хворих на COVID-19 – також можуть вигулювати домашніх тварин. При цьому вони повинні бути в масках без клапанів видиху. Це стосується навіть літніх людей, які не мають підозри щодо зараження.

Міністерство охорони здоров’я повинно укласти поіменний перелік людей, які мають самоізолюватися. Такі люди повинні повідомити (в тому числі через мобільний додаток Єдиного державного вебпорталу електронних послуг) місце, де проживатимуть протягом цього терміну, контактні дані, за згодою – інформацію про стан здоров’я та хронічні хвороби.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження

 

Неправдиві дані можуть призвести до адміністративної відповідальності, порушення самоізоляції, яке призведе до смерті інших людей – до кримінальної. Порушення правил карантину може коштувати від 17 до 34 тисяч гривень штрафу. Згідно з Кримінальним кодексом, порушення правил запобігання інфекційним захворюванням, які призвели до загибелі людей чи інших тяжких наслідків, караються ув’язненням від п’яти до восьми років.

Обов’язкова 14-денна обсервація, поміж інших, показана тим, хто повернувся до України з-за кордону або перетнув лінію розмежування з окупованою частиною Донбасу чи адмінкордон з анексованим Кримом. Однак ця вимога не стосується працівників дипломатичної служби, членів екіпажів суден, вантажного транспорту, бригад потягів, представників міжнародних організацій. Список таких людей укладає МЗС.

Полтавська міська влада також закликає мешканців міста утриматись від відпочинку на природі з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження

 


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Відсьогодні набирають чинності нові карантинні обмеження

 

Хто зможе скористатись транспортом у Полтаві:

— працівники підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров'я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв'язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об'єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

— працівники закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров'я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв'язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об'єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах;

Щоб означені категорії громадян могли скористатись транспортом, керівники перелічених підприємств мають видати своїм підлеглим спеціальні посвідчення, або іменні довідки з місця роботи. Дійсними вони будуть тільки за наявності паспорта чи іншого посвідчення особи.

Подбайте про своїх рідних і близьких,
а ми потурбуємося про тепло і затишок у ваших оселях!

За матеріалами пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

Карантинні заходи через пандемію коронавірусу COVID-19 послаблюються. У якому режимі зараз працює абонентська служба підприємства, читайте нижче.

У зв’язку з запровадженням урядом адаптивного карантину до 22 червня включно адміністрацією підприємства вирішується питання відновлення прийому споживачів у приміщенні абонентської служби

Про дату відновлення прийому споживачів буде повідомлено додатково.

Тим часом абонентська служба «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати в штатному режимі, надаючи консультації дистанційно...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО