«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

2020-04-14  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Нещодавно завершився опалювальний період 2019-2020 рр. І щоб наступний опалювальний сезон також пройшов без позаштатних ситуацій, працівникам «Полтаватеплоенерго» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до роботи взимку. А для того, щоб провести весь комплекс робіт, щороку доводиться зупиняти котельні, теплогенераторні, центральні теплові пункти і насосні на короткий період. Графіки зупинок — у статті нижче.

Попри те, що опалювальний період 2019-2020 рр. завершився лише днями, «Полтаватеплоенерго» уже спланувало і погодило з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до роботи впродовж наступної зими у Полтаві, а також Карлівці, Машівці, Решетилівці і Котельві, де підприємство надає послуги. І тут без зупинки котелень ніяк не обійтися. 

Нагадаємо, в обласному центрі розташовані 79 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 28 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише протягом опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Деякі котельні, як, наприклад за адресами: вул. Д. Коряка, 7 чи пров. Спортивний, 1-А, працюватимуть протягом міжопалювального сезону без зупинок. Решта ж котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у її роботі. У середньому він не перевищує 10 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, 36, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту ледь не на три тижні: з 1 червня до 18 червня включно

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

Вже традиційно, в графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної, центрального теплового пункту чи насосної, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки цим випробуванням фахівці підприємства можуть спрогнозувати місця можливих поривів на мережах, оперативно усунути небезпечну ситуацію і, таким чином, запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг. Для споживачів ця інформація корисна іще й тим, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, які подовжать термін зупинки котельні, а значить, і період відсутності послуги з постачання гарячої води влітку. Тож і цьогоріч «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень,теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2020-2021 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Сплачуйте за тепло кешбеком від держави

Національний кешбекдержавна програма, яка повертає громадянам 10% від витрат на українські товари чи послуги. Отриманий кешбек можна використати для оплати комунальних послуг. Проект реалізується Міністерством економіки у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, Національним банком і Кабінетом міністрів України.

Як це працює:

Оформіть спеціальну картку (віртуальну в банківському додатку або фізичну у відділенні).

Визначте картку(и) для розрахунків за покупки.

Купуйте українські товари, отримуйте кешбек на спецрахунок.

Використовуйте кешбек для оплати комунальних послуг.


Ключові переваги:


Економія до 3000 гривень на місяць.

Цільове використання на комунальні послуги.

Проста система нарахування та використання коштів.

Підтримка вітчизняних виробників.

Приєднуйтесь до "Національного кешбеку" – заощаджуйте на комунальних платежах, підтримуючи українське виробництво!



КОРИСНО

ОФІЦІЙНО