Усіх працівників сфери метрології — з професійним святом!

2020-05-20  


Усіх працівників сфери метрології — з професійним святом!

У Всесвітній день метрології надсилаємо вітання всім, хто трудиться в цій галузі, а особливо працівникам виробничо-метрологічної лабораторії «Полтаватеплоенерго».
Зі Всесвітнім днем метрології

Сьогодні, 20 травня, метрологи всього світу відзначають професійне свято. Стосується воно й обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго», серед підрозділів якого уже понад 45 років функціонує виробничо-метрологічна лабораторія. Її працівники дбають, аби всі вимірювальні прилади, якими оснащені виробничі потужності підприємства, завжди були справними та відображали лише точні дані. 

За свою історію виробничо-метрологічна лабораторія пережила кілька реорганізацій, її колектив значно зменшився, однак високі стандарти роботи лишилися незмінними. Нині, коли триває міжопалювальний сезон, у виробничо-метрологічної лабораторії свої «жнива»: з котелень, насосних станцій, теплових пунктів сюди стікаються усі можливі вимірювальні прилади: від лічильників до манометрів. Кожен з них треба повірити і за потреби відремонтувати, щоб у наступному опалювальному сезоні вони служили без збоїв.

Тож святковий день метрологи «Полтаватеплоенерго» проводять у напруженій праці. А ми, їхні колеги-теплоенергетики, адресуємо їм та всім працівникам сфери метрології найщиріші вітання. Хай ваш труд буде легким і натхненним. Злагоди вам, шани від оточення, підкорення нових професійних вершин.
 
Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Опалювальний сезон у Полтаві завершився 10 квітня. Які були його особливості та чи вдалося полтавським теплоенергетикам пройти його без позаштатних ситуацій? Відповіді на ці та інші питання дав головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

Карантинні заходи через пандемію коронавірусу COVID-19 послаблюються. У якому режимі зараз працює абонентська служба підприємства, читайте нижче.

У зв’язку з запровадженням урядом адаптивного карантину до 22 червня включно адміністрацією підприємства вирішується питання відновлення прийому споживачів у приміщенні абонентської служби

Про дату відновлення прийому споживачів буде повідомлено додатково.

Тим часом абонентська служба «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати в штатному режимі, надаючи консультації дистанційно...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО