«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Майбутнє — за молодим поколінням

Полтватеплоенерго2020-06-26  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Майбутнє — за молодим поколінням

Щорічно, в останню неділю червня, у нашій країні офіційно відзначають День молоді. Цьогоріч свято припало на 28 червня. І хоч започаткували цю традицію у далекому 1958 році, проте це свято літа і молодості до сьогодні не втратило своєї актуальності.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Майбутнє — за молодим поколінням

Символічно, що цього року День Конституції і День молоді припали на одну дату — 28 червня. Адже, як і Основний Закон, молоде покоління є рушієм успішного державотворення. Саме активна молодь, якій небайдуже, у якій країні їй жити, нині править бал. Погляньмо на них: вони займаються спортом, дбають про екологію, влаштовують притулки для тварин, запатентовують корисні винаходи, пишуть книги і знімають відео, що завойовують мільйонну аудиторію. Хіба не за цими людьми майбутнє?

«Полтаватеплоенерго» також омолоджується. Лави полтавських теплоенергетиків постійно поповнюють молоді працівники, які залюбки переймають досвід у своїх старших колег. Вони швидко вчаться і вже самі пропонують, як покращити виробничі процеси. Меткий розум і вправні руки роблять свою справу: підприємство працює стабільно, а всі позаштатні ситуації усуваються оперативно. 

Тож вітаємо всіх наших молодих колег — і за віком, і за станом душі — з Днем молоді. Хай ваш запал ніколи не згасне, нехай у вашому житті завжди буде місце для нових сміливих ідей і наснага, щоб їх реалізувати.

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО